3 powody, za które pokochacie Surfboard Kawasaki

Jednokołowa deska, która wygląda jakby lewitowała, a do tego gra i świeci? To właśnie surfboard Kawasaki KX-SB, który idealnie wpisuje się w dzisiejsze czasy. Stanowi więc świetną alternatywę dla rowerów, aut i transportu publicznego.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Jednokołowa deska, która wygląda jakby lewitowała, a do tego gra i świeci? To właśnie surfboard Kawasaki KX-SB, który idealnie wpisuje się w dzisiejsze czasy. Stanowi więc świetną alternatywę dla rowerów, aut i transportu publicznego.

W elektrycznych deskach zakochały się już miliony ludzi na całym świecie. Nic dziwnego – są łaskawe dla środowiska, ekonomiczne, a przede wszystkim pozwalają szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce. Grupą docelową takich pojazdów są osoby, które lubią niestandardowe rozwiązania komunikacyjne i chcą poczuć frajdę i satysfakcję z jazdy po miejskiej przestrzeni. A jednocześnie cenią sobie niezależność i swobodę w poruszaniu się.

Sprawdź cenę Kawasaki KX-SB

Typów i modeli dostępnych na rynku desek jest sporo, ale tylko jedna z nich w aż takim stopniu przyciąga zaciekawione spojrzenia. Surfboard Kawasaki KX-SB zaskakuje futurystyczną linią i, według opinii użytkowników, jest po prostu jedyny w swoim rodzaju. Wszystko przez to, że został wyposażony tylko w jedno kółko. Patrząc na niego z odpowiedniej perspektywy mamy więc wrażenie, jakby unosił się w powietrzu. Czym jeszcze potrafi zaskoczyć?

SPOSÓB STEROWANIA

Odbywa się poprzez balans ciałem. W tym przypadku poruszamy się jednak stojąc nie przodem, a bokiem czyli tak jak na klasycznych deskorolkach. Przy elektrycznym pojeździe wydaje się to trudne, ale dzięki żyroskopom pojazd natychmiast sam znajdzie równowagę i wypoziomuje deskę.  Kluczowy jest tu balans ciałem dzięki niemu wprawimy deskę w ruch do przodu i do tyłu natomiast skręcać będziecie odpowiednio balansując całym ciałem. Jeżeli już się wprawicie możecie osiągnąć maksymalnie 18km/h jadąc właśnie na tej desce.

UMIESZCZONE POD DESKĄ GŁOŚNIKI

To unikalne rozwiązanie, dzięki któremu można słuchać muzyki zarówno podczas jazdy, jak i podczas postojów – wystarczy, że połączycie się ze smartfonem za pośrednictwem bluetooth. Z takim wyposażeniem każda droga jest wasza.

STEROWANIE PODŚWIETLENIEM LED

Ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu można nadać surfboardowi niepowtarzalny charakter. Taka personalizacja wykorzystująca zielono – niebieskie światła LED sprawia, że finalny wygląd deski jest naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. Oświetlenie zostało umieszczone dookoła całego pojazdu, co nie tylko ciekawie wygląda podczas nocnej jazdy.

Sprawdź cenę Kawasaki KX-SB

Warto też dodać, że dzięki nietypowemu designowi surfboard Kawasaki daje swoim użytkownikom możliwość jazdy po powierzchniach, które dla klasycznych desek elektrycznych mogą być kłopotliwe. Mowa tu o trawie i leśnych, wyboistych ścieżkach. Pojazd jest pyłoodporny oraz ma certyfikat IP54, a to oznacza, że nie można zanurzać go całego w wodzie, ale śmiało można nim jeździć przez kałuże czy podczas deszczu.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.