Kategorie
Filmy Home News Poradniki

5 Aplikacji dzięki którym zaoszczędzisz czas

Pracując czy ucząc się przy komputerze często niektóre czynności są żmudne i nudne a czasem po prostu uciążliwe lub mało bezpieczne. Dlatego dziś mamy dla was 5 programów które poprawią waszą produktywność i pozwolą zaoszczędzić czas! Oglądajcie! ?

** Edytuj PDF w PDFelement – Teraz 40% zniżki: https://pdf.wondershare.com/promotion…
** Pobierz darmową wersję Trial: https://pdf.wondershare.com/?utm_sour…
** Aplikacja mobilna PDFelement: https://pdf.wondershare.com/pdfelemen…

1. PDFelement to edytor PDF all-in-one, dzieki któremu można edytować, recenzować, zabezpieczyć, porównać, podpisać czy przekonwertować dowolny plik PDF. To bardzo rozbudowane narzędzie dostępne jest zarówno na systemy Windows i Mac.

2. Franz to aplikacja do wysyłania wiadomości. Obecnie obsługuje Slack, WhatsApp, WeChat, HipChat, Facebook Messenger, Telegram, Google Hangouts, GroupMe, Skype i wiele innych.
https://meetfranz.com/

3. TidyTabs to prosta aplikacja, która umożliwia dodania kart, podobnych do tych w przeglądarkach internetowych do każdego okienka w Windows. Rozwiązanie to jest znane chociażby w systemie MacOS.
https://www.nurgo-software.com/pricin…

4. Fences 2 to program, który zapanuje nad porządkiem na waszych ekranach, a dokładniej na pulpicie. Pozwala on tworzyć specjalne obszary na pulpicie o określonej wielkości.
https://www.stardock.com/products/fen…

5. EnPass to program, który zadba o bezpieczeństwo nie tylko waszych haseł, ale także kart kredytowych, finansów czy ważnych notatek. Program dostarczany w wersji desktopowej jest w pełni darmowy i gotowy do użycia zaraz po instalacji.
https://www.enpass.io/

Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.