Do
góry
allocacoc_promo_technostrefa (1)

5 lat sklepu Allocacoc | Wielka promocja wystartowała!

Każdy uwielbia różnego rodzaju promocje, tak się składa, że jedna właśnie wystartowała w sklepie Allocacoc, którego produkty już nie raz pojawiały się w różnego rodzaju rankingach i poradnikach. Trudno się dziwić w końcu łączą świetny design oraz funkcjonalność.

Z okazji 5-cio lecia istnienia sklepu na Polskim rynku wystartowała niezwykle ciekawa i prosta w swoich zasadach promocja. Za każde wydane 50 zł otrzymacie przedłużacz PowerStrip, który ma możliwość rozbudowy o kolejne moduły. Z kolei za wydanie kwoty dokładnie 100 zł dostaniecie ten sam przedłużacz, ale razem z modułem z dwoma gniazdami USB do ładowania smartfona czy podłączenia lampki biurkowej.

Prościej się nie da, zanim jednak wskoczycie na sklep, żeby sprawdzić ich ofertę przeczytajcie o kilku naszym zdaniem ciekawych produktach, które warto wziąć pod uwagę przy okazji robienia zakupów.

PowerCube

Absolutny klasyk, jeżeli chodzi o markę Allocacoc, a zarazem ich sztandarowy produkt, którym zasłynęli na naszym rynku. Jest to nic innego jak przedłużacz w formie kostki, który możecie podłączyć bezpośrednio do kontaktu, lub skorzystać z opcji z kablem zasilającym. W sprzedaży jest też bardzo przydatne rozwiązanie dla wszystkich kochających podróże, kostka z kilkoma najpopularniejszymi adapterami podróżnymi.

➡ Sprawdź ofertę na kostki PowerCube

Allocacoc — уникальная электрика для вашего жилища

Kostka jest doskonała w swej prostocie, nie dość, że pozwala na podłączenie 5 urządzeń to można to zrobić nawet wtedy, kiedy ich zasilacze nachodziłyby na siebie po podłączeniu do standardowego zasilacza. Kostki dostępne są także w wersjach z wyłącznikami, ładowarkami USB, ładowarkami indukcyjnymi itp. Wybór jest naprawdę spory.

AudioCube

PowerCube Audiocube - bluetooth reproduktor - YouTube

Ta kostka opiera się właściwie na tych samych założeniach, co wyżej omawiany PowerCube. W tej nieco większej kostce zamknięte zostały aż 4 głośniki, które razem produkują dźwięk w 360 stopniach. Dodatkowo na górze znalazła się tez membrana pasywna połączona z przyciskiem zasilania. Wbudowana bateria w tych głośnikach wystarcza na maksymalnie 12 godzin słuchania muzyki. Co ważne nie potrzebujecie specjalnej ładowarki czy kabla by je naładować, możecie je wpiąć bezpośrednio do gniazdka w ścianie i wciąż używać jak głośnika stacjonarnego.

➡ Sprawdź głośnik AudioCube

Tym, co sprawia, że te głośniki jest możliwość nieograniczonego łączenia ich w pełnoprawny system audio. W swojej specyfikacji deklarują, że można połączyć ich nieograniczoną ilość w jeden ogromny system audio 360 stopni.

Lampka Heng Balance

Również lampka Heng Balance może pochwalić się niemała popularnością, często widać ją na filmach publikowanych na naszym kanale na YouTube. Ta łączy w sobie dwie najważniejsze cechy, jakie przyświecają firmie Allocacoc tworząc nowe produkty, czyli design i użyteczność. Całość wykonana jest z drewna, choć w sklepie znajdziecie też wersje z tworzywa. Po wewnętrznej stronie pierścienia znalazły się diody LED w kolorze białym o ciepłej barwie.

➡ Kup lampkę Heng Balance

Lampka, co dość istotne zasalana jest z gniazda USB, a włącza się ją poprzez podniesienie jednej z kulek w taki sposób by jedna z nich unosiła się w powietrzu. Dzięki temu lampka się włączy, a by ją wyłączyć, wystarczy, że zabierzecie jedną z kulek, które są trzymane w tej pozycji dzięki silnym magnesom.

Moft Stand

MOFT invisible laptop stand - Artist Edition - genuine ultra thin ...

Podstawka Moft to dość nowy wynalazek, który na naszym rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Jednak już w tym momencie powinien stać się podstawowym gadżetem każdego posiadacza laptopa, a w szczególności MacBook’a. Moft Stand to nic innego jak składana podstawka pod laptopa, która ustawia laptopa pod kątem 15 lub 25 stopni względem stołu. Dzięki temu pisanie na nim jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

➡ Sprawdź podstawkę Moft

Pozytywnie wpływa to też między innymi na nadgarstki, mięśnie przedramienia, ale też, albo raczej przede wszystkim na pozycję, w jakiej pracujecie przy laptopie. Dzięki temu możecie pracować znacznie mniej zgarbieni. Koniecznie sprawdźcie, a wasze plecy kiedyś Wam za to podziękują. Co ważne, Moft Stand dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych w tym wariancie Artist dla tych bardziej ekstrawaganckich.

PowerStrip i PowerModule

PowerStrip |Modular| - YouTube

Na koniec dwa urządzenia, które są jednocześnie przedmiotem promocji. Przedłużacz PowerStrip to w zasadzie przedłużacz wymyślony na nowo. Podstawowo ma on jedynie 3 standardowe gniazdka, wyłącznik oraz zabezpieczenie przepięciowe. Jednak na jednej ze stron znajduje się miejsce do podłączenia dodatkowych modułów. Wśród nich znalazły się między innymi zdalne wyłączniki, czy nawet wyłączniki W-Fi, powerbanki z dwoma gniazdami USB, czy choćby ładowarki USB-C.

➡ Sprawdź Allocacoc PowerStrip

➡ Zobacz Moduł USB

Jeżeli załapiecie się na prezent za wydaną kwotę 100 zł to uzyskacie dodatkowy moduł z ładowarkami USB do właśnie tego przedłużacza. Choć z jednej strony jest to najzwyklejszy przedłużacz to z możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły zyskujecie zupełnie nowe możliwości. W ofercie znaleźć można nawet moduły z diodami LED.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!