Do
góry
7 Maja | Dzień wielkich zapowiedzi w świecie technologii!

7 Maja | Dzień wielkich zapowiedzi w świecie technologii!

Data 7 maja powinna zostać zapisana w kalendarzu każdego z was. Tego dnia odbędzie się, bowiem wiele premier, nie tylko z branży smartfonowej, ale i konsolowej.

LG Velvet

Niedawno swoją premierę miał model V60, który bez wątpienia jest nowym flagowcem w stajni LG. Jednak już od dłuższego czasu pojawiają się plotki o zupełnie nowym urządzeniu, które miałoby się znaleźć tuż pod serią V oraz G. Jak dotąd wciąż wiemy o nich bardzo niewiele, w sieci znalazły się jedynie strzępki specyfikacji, a i one nie musza okazać się prawdą.

Według tych dostępnych informacji, LG ma oferować procesor Snapdragon 765 w wersji z modemem 5G., Jeżeli plotki okażą się prawdą to będzie to smartfon nakierowany w dużej mierze na design. Od frontu ma się znaleźć niewielki notch w kształcie kropli wody. Ekran z kolei na bokach ma być dość mocno zaokrąglony. Z tyłu znajdzie się zestaw 3 obiektywów, tylne szkło podobnie jak i front ma być zaokrąglone.

🛒 Kup LG G8S najtaniej

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

🛒 Kup Xbox One X

LG już pochwaliło się niewielką zajawką na swoim oficjalnym koreańskim koncie już jakiś czas temu. O ile design jest już w zasadzie pewnym to na wieści na temat specyfikacji będziemy musieli poczekać do 7 maja. 

Huawei

Zaraz obok LG tego samego dnia swoją konferencję będzie mieć Huawei. Nie jest do końca jasne, co tym razem zaprezentuje Chiński gigant, jak podaje serwis Gizmochina – Huawei planuje wskrzesić serię Mate S. Pierwszy i w zasadzie jedyny smartfon z tej serii został zaprezentowany we wrześniu 2015 roku. 

W tamtym czasie Huawei już przygotowywał się do kolejnej premiery, jaka miała miejsce zaledwie dwa tygodnie później i był to model Mate 8. Huawei zdaje się zmieniać kalendarz wydawniczy w taki sposób by w ciągu roku prezentować nie dwie flagowe serie, a właśnie 3. 

🛒 Kup LG G8S najtaniej

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

🛒 Kup Xbox One X

Wśród informacji o ewentualnej premierze zabrakło jakichkolwiek wzmianek na temat przewidywanej specyfikacji nowego urządzenia. Jednak najpewniej mówimy tutaj o ulepszonej wersji układu Kirin 990, który już teraz znaleźć można na pokładzie modeli Mate 30 Pro, czy P40 oraz P40 Pro. Huawei już teraz prowadzi prace nad zupełnie nowym układem o nazwie Kirin 1020, jednak ten ma trafić do masowej produkcji dopiero w sierpniu tego roku. Ten fakt wyklucza go z majowej premiery, choć Huawei może szykować dużą niespodziankę.

Sam fakt dodatkowego okna premierowego dla Huawei stwarza doskonałą okazję na wprowadzenie zupełnie nowych i oferujących innowacyjne pomysły smartfonów. W przypadku chińskiego giganta właściwie każdy rok wygląda identycznie. Pierwszy kwartał należy do modeli z serii P, natomiast pod koniec roku pojawiają się najnowsze modele z serii Mate. 

Xbox i Microsoft

Ostatnim wielkim graczem, jaki będzie mieć swoją zapowiedź dokładnie 7 maja jest oczywiście Microsoft. Specjalnie nie podaję tutaj tylko i wyłącznie Xbox’a choć i na jego temat powinniśmy dowiedzieć się nowych szczegółów. Jednak konferencja ma traktować głównie o grach na nadchodzącą generację. 

Wśród głównych punktów programu nie zabraknie pokazu mocy najnowszej konsoli, jednak nie do końca wiadomo, na czym dokładnie ma on polegać. Najpewniej będzie połączony z pokazem nowych gier, które w trakcie trwania wydarzenia mogą zostać zaprezentowane. Wiele osób z niecierpliwością czeka na faktyczny pokaz możliwości RayTracingu w wykonaniu nowej konsoli „zielonych”. 

Jednak głównym elementem całej prezentacji będą najnowsze tytuły, o których nie informowano jeszcze wcześniej w mediach. Dyrektor generalny ds. marketingu w Xboxie zapowiada, że będzie, na co popatrzeć. „Jestem podekscytowany, że nasi partnerzy pokażą po raz pierwszy gry na Xbox X w przyszłym tygodniu” – komentuje na twitterze.

🛒 Kup LG G8S najtaniej

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

🛒 Kup Xbox One X

Wśród ogromu oczekiwań, cała społeczność liczy na pokaz lub nawet niewielki „sneak-peek” na temat najnowszej gry, nad jaką pracuje Microsoft Studios. Od wielu miesięcy słyszymy obietnice na temat produkcji, która ma przedefiniować wirtualną rozrywkę i gry, prezentują zupełnie nową, jakość, innymi słowy grę „AAAA”. Jednak do tej pory poza ogromem produkcji oraz osobami, które nad nią pracują nie wiemy w zasadzie nic. 

Mówi się też o pokazie niedawno zapowiedzianej gry Assassin’s Creed: Valhalla. Jako, że Microsoft na wyłączność na publikowanie medialnych informacji na temat nadchodzącej odsłony gry o asasynach istnieje całkiem spora szansa, że zobaczymy pokaz tej produkcji w trakcie konferencji Microsoftu. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!