Do
góry
rushcc

Adobe Rush CC – edycja wideo w każdych warunkach! Premiera!

Firma Adobe wypuściła właśnie dla szerokiego grona odbiorców aplikację bazującą na Adobe Premiere CC znanej z konstrukcji desktopowych. Adobe Premiere Rush CC, to najnowszy edytor plików wideo przeznaczona obecnie na urządzenia z systemem iOS, w przyszłości są także plany wydania na telefony i tablety z Androidem w roku 2019. Według Adobe aplikacja została stworzona tak by tworzenie treści wideo na portale takie jak YouTube, Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter oraz Vimeo.

Project Rush, bo tak był pierwotnie nazywany Rush CC, po raz pierwszy został zaprezentowany podczas tegorocznej edycji VidCon’u. Prezentowany był jako lżejsza wersja kombajnu do edycji jaki Adobe ma w swojej ofercie. Jednocześnie nie pozbawiono go najważniejszych funkcji, a wręcz dodano niektóre funkcjonalności znane z innych programów z pakietu takich jak AfterEffects czy Audition. Zapewniają one większą możliwość edycji dźwięku czy ścieżek wideo w jednej aplikacji, a to wszystko z poziomu telefonu lub tabletu gdzieś w terenie.


Sprawdź cenę Adobe CC ➡ https://technostrefa.com/adobe_cc_oferta

Sprawdź ceny nowych iPhone!
Cena iPhone Xs ➡ https://technostrefa.com/iphone_xs
Cena iPhone Xs Max ➡ https://technostrefa.com/iphone_xs_max
Cena iPhone Xr ➡ https://technostrefa.com/iphone_xr


rushcc-iphone

Dla użytkownika oddana jest nielimitowana możliwość edycji wielu ścieżek wideo jak i audio. Rush oferuje także kilka zautomatyzowanych rozwiązań między innymi automatyczne miksowanie podkładu muzycznego oraz podkładanego lektora. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu Adobe Sensie, sztucznej inteligencji wbudowanej bezpośrednio w Creative Cloud. Integracja z chmurą ma także inną zaletę, jeżeli posiadamy w wykupionym pakiecie Adobe Premiere, możemy bez przeszkód przenosić projekty pomiędzy smartfonem, tabletem i komputerem.

Docelowo Adobe Rush CC mamy zobaczyć na wszystkich obecnie popularnych platformach tj.: Windows, MacOS, iOS i Android. Jak już wcześniej zostało wspomniane aplikacja na Androida wydana zostanie w roku 2019. Co zaś tyczy się urządzeń Apple, zadziała ona na iPhone’ach w wersji 7 i wyższej jak i na iPad’ach. Minimalnym procesorem zdolnym do obsługi aplikacji jest mobilna jednostka A9, montowana właśnie w urządzeniach Apple.

Dostęp do Rush CC otrzymujemy w abonamencie, natomiast dla obecnych użytkowników Creative Cloud, którzy posiadają wykupiony program zawierający wszystkie aplikacje aplikacja jest dostępna w ramach ich subskrypcji. Cena Adobe Rush CC zaczyna się od 12.29€ za miesiąc w rocznej subskrypcji. W pakiecie z Premiere Pro cena rośnie do 24.59€ za miesiąc. Natomiast dla uczniów oraz studentów, przygotowana jest osobna oferta, w której mają oni dostęp do wszystkich programów z pakietu CC za 19.99€ za miesiąc.

Warto tu także dodać iż udostępniona została pełna wersja darmowa tego programu, której jedynym ograniczeniem jest możliwość wyeksportowania maksymalnie 3 projektów. Wszystkie pozostałe funkcjonalności jak i możliwość tworzenia projektów nie podlegają limitom.


Sprawdź cenę Adobe CC ➡ https://technostrefa.com/adobe_cc_oferta

Sprawdź ceny nowych iPhone!
Cena iPhone Xs ➡ https://technostrefa.com/iphone_xs
Cena iPhone Xs Max ➡ https://technostrefa.com/iphone_xs_max
Cena iPhone Xr ➡ https://technostrefa.com/iphone_xr


Źródła:

  1. The Verge
  2. Adobe
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!