Adopcja kota ze Stray? Tak, to możliwe!

Na świecie jest wielu miłośników zwierząt. Ci jeśli chodzi o swoich domowych ulubieńców bardzo często dzielą się na dwa typy. Mowa tutaj o “psiarzach” i “kociarzach”. Jeżeli kochacie koty, a nie posiadacie żadnego, to Stray pomoże je Wam adoptować.

W butach kota

Kot w poszukiwaniu drogi do domu przemierza ulice miasta pełne robotów, a w tej podróży towarzyszy mu mały latający dron. Znajome? Wiele osób mogło marzyć o tym, by choć raz zobaczyć jak wygląda świat z perspektyw Waszego pupila. W Stray macie taką okazję.

Wcielacie się w małego rudego kota i kierujecie jego poczynaniami z perspektywy trzeciej osoby. Przyjdzie Wam zmierzyć się ze skąpanymi w świetle neonów uliczkami miasta, które popadają w coraz większą ruinę. Ta gra podbiła serca zarówno miłośników kotów, jak i wielbicieli innych zwierząt.

Jak każdy kot, będziecie mogli sobie pozwolić na zrzucanie rzeczy ze stołów lub po prostu tych postawionych przy krawędziach. Ciężko stwierdzić co stoi za takim zachowaniem u tych zwierząt w prawdziwym życiu. Właściciele tych małych istot potwierdzą, że nie raz przyszło im łapać spadające przedmioty albo bacznie obserwować, aby nie nadeszła katastrofa. Teraz Wy możecie trochę napsocić.

Jednych rozczula, a drugich denerwuje miauczenie. Jest to główny, a zarazem uroczy sposób komunikacji Waszych podopiecznych. Taki niby drobiazg, ale zarazem ważny aspekt, został dodany do gry. W rozgrywce nie zabrakło również drapania podłóg czy częstych drzemek w ciągu dnia.

Wyciągnięty ze Stray

Jeśli marzycie o tym, by nie tylko wcielić się w kota, ale również przygarnąć takiego z krwi i kości, to macie możliwość. Stray ma Wam w tym pomóc – pomyślicie sobie “jak?”. Przy pomocy agencji Best Friends Animal Society we współpracy z firmą Fresh Step (produkującej żwirek dla kotów) ma odbyć impreza adopcyjna oparta na grze. 

Stray
adopcja Stray

Jak ma to wyglądać? W grze umieszczono podobizny ponad 36 prawdziwych kotów, które na ten moment są umieszczone w schronisku. Podczas wspomnianej wyżej imprezy streamerzy będą grać w Stray z możliwością wybrania awataru prawdziwego bezdomnego kota. W chatach będą umieszczane zdjęcia, jak i informacje o konkretnych czworonogach.

Adopcja wraz ze Stray to cel nadchodzącego przedsięwzięcia. Chodzi o to, by zachęcić widzów, aby pomogli małym przyjaciołom znaleźć nowy dom. Po których można się zgłosić w wyżej wspomnianej placówce. Możecie również dokonać tego za pośrednictwem formularza do wypełnienia online. Cały event ma się odbyć w ramach National Animal Shelter Appreciation Week, a rozpocznie się już w najbliższą środę, 9 listopada. Zainteresowane osoby mogą oglądać stream na Twitchu lub Youtubie. Oto lista osób biorących udział w akcji, a są to między innymi:

Źródło: The Verge, Cision Pr Newswire

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!