Do
góry

AIRY SPORTS – słuchawki dla aktywnych od Teufel

Marka Teufel prężnie wchodzi na nasz rodzimy rynek ze swoimi produktami z kategorii audio. Dziś prezentuje słuchawki dla aktywnych Teufel Airy Sports.

Najnowsza propozycja od Teufel powstała z myślą o wielbicielach aktywnego spędzania wolnego czasu. Klasyczna konstrukcja bezprzewodowych słuchawek sportowych sprawdzi się doskonale zarówno na siłowni, jak i w terenie, a nawet wodzie.

Teufel Airy Sports

Ten model wyposażono w wydajny akumulator oraz co ważne wodoszczelną obudowę. Ta spelnia certyfikat IPX7 co oznacza, że możecie je zanurzyć maksymalnie na głębokość 1 metra przez 30 minut. Te choć nie zostały stworzone stricte do pływania to z pewnością poradzą sobie nawet z trudnymi warunkami pogodowymi.

airy sports teufel

Wcześniej wspomniana klasyczna konstrukcja to przede wszystkim miękkie i elastyczne pałąki zakładane za uszy. Dzięki nim słuchawki pewnie trzymają się w uszach w każdych, nawet najcięższych warunkach. Wykonane zostały z antybakteryjnego silikonu, a na takie rzeczy warto obecnie zwrócić uwagę. W zestawie nie zabrakło też trzech par wymiennych wkładek, również wykonanych z tego samego silikonu czy w końcu etui.

Za wysokiej jakości dźwięk odpowiedzialny jest liniowy przetwornik HD. Słuchawki Airy Sports działają bez niespodzianek oparciu o technologię Bluetooth. A dodatkowo wspierają takie kodeki jak aptX i AAC do odtwarzania muzyki z popularnych aplikacji do streamingu. Ważnym uzupełnieniem jest bezpłatna aplikacja Teufel Headphones App. To za jej pomocą dopasujecie brzmienie słuchawek do swoich własnych upodobań za sprawą obecnego tam globalnie działającego korektora. Z kolei funkcja ShareMe pozwala na połączenie ze sobą dwóch par słuchawek i odtwarzanie muzyki z jednego źródła. Poranny jogging we dwoje może być jeszcze przyjemniejszy.

Kontrola nad wszystkimi funkcjami słuchawek odbywa się za pomocą pilota In-Line. Z jego pomocą możecie zarządzać połączeniami przychodzącymi, regulacją poziomu głośności czy odtwarzaniem dźwięku. Możliwe jest również szybkie uruchomienie asystenta głosowego (Apple Siri czy Asystent Google). Dla lepszego zrozumienia mowy podczas rozmów telefonicznych Teufel postawił na technologię Qualcomm® cVc. Redukuje ona hałasy zewnętrzne i tym samym poprawia jakość rozmów.

Cena

AIRY SPORTS dostępne są w sprzedaży w cenie 549 zł, w dwóch wariantach kolorystycznych: czarny i stalowy niebieski. Wkrótce będą dostępne również trzy inne warianty: księżycowa biel, koralowy róż oraz arktyczny niebieski.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!