Amazfit GTR 4 Limited Edition to synonim elegancji

Amazfit GTR 4 Limited Edition to synonim elegancji

Amazfit GTR 4 Limited Edition to odświeżona zegarek, w bardziej eleganckim wydaniu. Został ulepszony o funkcje, które są teraz bardzo popularne w smartwatchach. Asystent zdrowia i imitacja klasycznego zegarka na rękę w jednym.

Wyszła Limitowana Edycja Amazfit GTR 4. Teraz jest to elegancki zegarek dla każdego.

Amazfit GTR 4 Limited Edition to pierwszy zegarek firmy posiadający technologię ładowania bezprzewodowego.

Najnowszy smartwatch może pochwalić się funkcją, która jest rzadko spotykana w jakimkolwiek zegarku.

Reklama

Na pierwszy rzut oka to, co przyciąga uwagę, to nowy, elegancki design Amazfit GTR 4 Limited Edition. Lśniąca rama wykonana jest ze stali nierdzewnej, tak samo jak 2 fizyczne przyciski wystające poza ramką, gdzie jeden z nich pełni też rolę cyfrowej koronki.

Jest to jedna z cech wyróżniających wersję Limited Edition od zwykłego Amazfit GTR 4, tam nawigacja odbywa się za sprawą koronki i płaskiego przycisku umieszczonego poniżej. Limitowana Edycja jest dostępna tylko w kolorze srebrnym z paskiem z fluoroelastomeru o barwie „Infinite Black”. Z kolei wersja GTR 4 jest dostępna w odcieniu “Black”, “Leather Brown” i “Racetrack Grey”.

Co jest podobne w obu modelach to ekran 1,43-calowy AMOLED o rozdzielczości 466 × 466 pikseli i 326 PPI, który został pokryty szkłem hartowanym. Co również znajdziecie na pokładzie obu zegarków, to czujnik BioTracker 4.0 PPG do śledzenia Waszych parametrów. Możecie mieć pod kontrolą tętno przez całą dobę, nasycenie krwii czy poziom stresu.

W Amazfit GTR 4 Limited Edition dodatkowo znajdziecie pomiar Waszej temperatury ciała, który jest nowością na rynku smartwatchy. Co jeszcze znajdziecie tutaj nowego? Technologię, którą powinien mieć każdy taki zegarek, czyli ładowanie bezprzewodowe. Jest to pierwszy zegarek Amazfit, który może się nią pochwalić. Sama bateria ma pojemność 475 mAh i wytrzymuje 14 dni pracy na jednym ładowaniu.

źródło grafiki Gizmochina

Co przykre to brak funkcji NFC na której zależy wielu użytkownikom. Natomiast pod względem całości Amazfit GTR 4 Limited Edition jest pozycją prawie idealną i sprawdzi się dla wielu osób na co dzień.

Dostępność i cena

Amazfit GTR 4 Limited Edition możecie kupić na amerykańskiej stronie internetowej Amazfit w cenie 249,99 USD, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę 1046,47 PLN. Dla porównania Amazfit GTR 4, możecie kupić za 199 USD, natomiast w naszym kraju, jego ceny zaczynają się w okolicach 1000 PLN. Możemy więc liczyć, że cena Limited Edition w Polsce wyniesie około 1200 PLN.

Wyższa kwota nie powinna nikogo dziwić ze względu na ulepszony design i dodatkowe funkcje. Nie wiadomo na ten moment czy Amazfit GTR 4 Limited Edition trafi na rynek globalny.

Źródło: Gizmochina
Źródło miniaturki: Gizmochina

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!