Amazon Prime Day już w Polsce!

Amazon Prime Day już w Polsce!

Amazon Prime Day w tym roku po raz pierwszy pojawiło się oficjalnie w Polsce! W dniach 12-13 lipca subskrybenci Prime będą mogli skorzystać ze specjalnych, dedykowanych promocji, a także odebrać ponad 30 darmowych gier!

Czym jest Amazon Prime?

Reklama

Amazon Prime to usługa amerykańskiego przedsiębiorstwa, w skład której wchodzi chociażby Amazon Prime Video czy Prime Gaming. Nowi klienci Amazon Prime mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego, po którym można całkowicie zrezygnować z oferty lub skorzystać z jednego z dwóch dostępnych planów płatności. Tańszą opcją jest plan roczny, w ramach którego przyjdzie nam płacić jedynie 49 zł rocznie (około 4 zł miesięcznie). Drugą z dostępnych opcji jest plan miesięczny, kosztujący 10,99 zł (około 132 zł rocznie).

oferta amazon prime

W ramach wspomnianej subskrypcji otrzymujemy darmową i szybką dostawę zamówień z Amazon (nawet na następny dzień, bez minimalnej kwoty zamówienia)! Do tego Prime Video, czyli najnowsze filmy i seriale, a także oryginalne produkcje Amazon. Nie zapominamy również o Prime Gaming, który oferuje dostęp do wielu gier na PC, darmową zawartość do wielu produkcji, a także comiesięczną – darmową –subskrypcję Twitch. Przy wymienianiu korzyści płynących z Amazon Prime należy wspomnieć o wydarzeniu Amazon Prime Day, w trakcie którego subskrybenci otrzymują dostęp do najlepszych okazji!

Najlepsze promocje w ramach Amazon Prime Day

Przypominamy, że specjalne promocje dostępne będą jedynie 12 i 13 lipca, więc osoby zainteresowane nie powinny zbyt długo czekać! Co jednak w przypadku osób niezdecydowanych? Na co warto zwrócić uwagę w trakcie trwającego wydarzenia? Przede wszystkim na elektronikę, bowiem to właśnie w tej kategorii znajdziemy najwięcej przecenionych produktów. Po przejściu na stronę z ofertami Amazon Prime Day jednymi z pierwszych proponowanych produktów są czytniki e-Booków marki Kindle. Mowa tutaj o aż czterech wersjach, które – oprócz ceny – różnią się od siebie również kolorystyką czy pojemnością danych.

promocje prime day

Największą okazją trwającego wydarzenia wydaje się być inteligentny głośnik kompatybilny z Alexą, czyli Echo Dot 4. generacji. Przeceniono go o aż 66%, co obok – między innymi zegarków firmy Invicta – czyni głośnik jednym z najbardziej przecenionych produktów! Dużymi zniżkami objęte zostały również tablety Nokia, kolekcja piłkarska SSC Napoli czy inne przydatne przedmioty, jak na przykład wybrane kremy czy biżuteria.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Kiedy Siri przemówi do nas po polsku?

Na początku maja na stronie „Jobs at Apple” opublikowano ogłoszenie o poszukiwaniach doświadczonego tłumacza technicznego, biegle posługującego się językiem polskim. Wszyscy mamy nadzieję, że oznacza to tylko jedno – polski głos Siri!

Czytaj artykuł
Reklama

Ponad 30 darmowych gier, czyli Prime Gaming

prime gaming

Amazon Prime Day to zdecydowanie chrapka dla graczy, którzy w ramach tego wydarzenia odebrać mogą nawet 30 popularnych gier! Na liście udostępnionych gier nie brakuje prestiżowych produkcji dla fanów motoryzacji, takich jak GRID Legends czy Need for Speed Heat.

Amazon postanowił ucieszyć również fanów gier Mass Effect, udostępniając w ofercie Mass Effect Legendary Edition, czyli skompilowaną trylogię wspomnianej serii. W tego typu zestawieniu nie mogłoby oczywiście zabraknąć czegoś dla szerokiej grupy fanów Gwiezdnych Wojen! Mogą oni bowiem odebrać dwie części Star Wars Jedi Knight (Academy oraz Outcast), a także Star Wars Republic Commando.

Jakby tego było mało, to w ramach „wprowadzenia” do tegorocznego Amazon Prime Day, od 21 czerwca do 13 lipca subskrybenci Prime maja możliwość pobrania dodatkowych 25 innych gier. Do tytułów tych należą gry, które swoją premierę miały już jakiś czas temu, a także produkcje, które po raz pierwszy pojawiają się w Prime Gaming. Mowa tutaj o takich grach jak chociażby 10 Second Ninja X, HUE czy 8Doors: Arum’s Afterlife Adventure.

ŹRÓDŁO: Prime Gaming, blog Prime Gaming

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!