Do
góry
v20.0

Aparat o rozdzielczości 48 Mpix dla smartfonów!

Zarówno Sony jak i Samsung wcześniej w tym roku zapowiedzieli sensory o rozdzielczości aż 48 Mpix stworzone specjalnie dla smartfonów. Już teraz otrzymujemy informacje o urządzeniach, które będą wykorzystywać tę ogromną ilość megapixeli.

Honor wystosował swego rodzaju zapowiedź zapowiedzi nowego fotograficznego kombajnu View 20, który na pokładzie będzie mieć właśnie sensor od Sony IMX586. Wewnątrz nie zabraknie najwydajniejszego procesora wykorzystywanego przez Huawei czyli Kirin 980, a podążając za nowym trendem od frontu zamiast notch’a zagości otwór.


Smartfony NAJTANIEJ! ↪ https://technostrefa.com/tanie_smartfony
Smartfony Huawei w niskiej cenie ➡ https://technostrefa.com/smartfony_huawei


View 20 jest następcą średnio-półkowca View 10, który pod względem aparatu zrobił bardzo pozytywne wrażenie wśród recenzentów. Jako że Honor nie podał więcej szczegółów dotyczących nowego modelu pozostaje jedynie czekać. A nie przyjdzie nam tego robić wcale tak długo, ponieważ 22 stycznia w Paryżu odbędzie się międzynarodowa premiera, a już 26 grudnia premiera będzie miała miejsce w Chinach. Jedyne czego możemy być pewni to, że konkurencyjność modelu View 20 będzie znacznie większa niż poprzednika.

64b587a4ly1fxvzkisiktj23401vpb29

W międzyczasie Xiaomi także pracuje nad smartfonem wyposażonym właśnie w taki sensor, który ma pojawić się w sprzedaży w ciągu najbliższych miesięcy. Lin Bin, jeden z przedstawicieli firmy podzielił się zdjęciem nieznanego urządzenia, na którym napisano “48MP Camera” zaraz obok obiektywu. Lin twierdzi, że więcej szczegółów poznamy już w styczniu 2019.

Źródło:

  1. The Verge
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!