Apple Event już 14 września! Co nas czeka?

Właśnie dziś rozesłano zaproszenia na tegoroczną konferencje Apple! Co pokaże gigant z Cupertino? Czy pojawi się Apple Watch 7?

Awatar Katarzyna Hajzer

Właśnie dziś rozesłano zaproszenia na tegoroczną konferencje Apple! Co pokaże gigant z Cupertino? Czy pojawi się Apple Watch 7?

„California streaming” odbędzie się 14 września o  godzinie 19:00! Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że zobaczymy iPhone’a 13 , Apple Watch 7 oraz AirPods’y 3 . W zeszłym roku Apple podzielił swoją konferencję na serię wirtualnych spotkań – nawet jeśli w tym roku czeka nas podobna sytuacja, to wrześniowy pokaz będzie najbardziej ekscytujący! Specjalne wydarzenie będzie transmitowane z Apple Park. Wydarzenie na żywo obejrzymy na Apple.com oraz na oficjalnym kanale YouTube.

iPhone 13 – ale czy na pewno? 

Najbardziej oczekiwaną premierą jest nowy iPhone. Dzięki przeciekom mamy całkiem sporo informacji na temat tego, czego możemy się spodziewać po ofercie iPhone’a 13. Już teraz wiemy, że prawdopodobnie zobaczymy cztery warianty smartfonów Apple, a ich nazewnictwo nie zmieni się w stosunku do zeszłego roku. Jednak design nowych smartfonów od Apple nie doczeka się dużych zmian. Nadal zostajemy w stylistyce obudowy o ostrych kształtach, z krawędziami bocznymi ustawionymi pod kątem 90 stopni. Co ciekawe, możliwe, że iPhone 13 obsłuży ładowanie o mocy 25W. Pojawiają się także informacje, że wszystkie cztery modele bedą mieć mniejszy notch, szybszy chip A15 Bionic i ulepszone 5G . Modele iPhone’a 13 Pro mogą również uzyskać opcję ciągłego wyświetlania, dynamiczne częstotliwości odświeżania 120 Hz i ulepszony obiektyw ultraszerokokątny. 

Apple podobno testuje ulepszony sprzęt Face ID, który działa z maskami. Ma to ułatwić ludziom dostęp do iPhone’a. Według analityka Apple, Ming-Chi Kuo, iPhone 13 będzie wyposażony w łączność satelitarną, pozwalającą na wysyłanie wiadomości bez tradycyjnego odbierania przez telefon komórkowy. O tym jak będzie wyglądał iPhone 13 mini pisaliśmy tutaj:

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Tak będzie wyglądać iPhone 13 mini!

Plotek na temat nowych iPhone’ów pojawia się w sieci coraz więcej. Teraz poznaliśmy szczegóły na temat wyglądu najmniejszego z całej serii, czyli iPhone 13 mini!

Czytaj artykuł

Apple Watch 7 – spóźniony czy opóźniony? 

Apple ma znacząco zmienić ich konstrukcję. Smartwatche najpewniej otrzymają płaskie wyświetlacze, a kształt i wygląd koperty zostanie zbliżony do innych produktów Apple: iPhone’a 12 oraz iPadów. Jeżeli wcześniejsze przecieki się potwierdzą, to spodziewamy się także, że nowe zegarki będą większe od swoich poprzedników. Ich rozmiary mają się zwiększyć o cały milimetr. Koperta mniejszego wariantu ma charakteryzować się rozmiarem 41 mm, a większego 45 mm.

Jednak jakiś czas temu świat obiegła informacja, że realizacja przedpremierowych zamówień może zostać przesunięta. Problemy w produkcji mogą być spowodowane złożonością nowego projektu, ponieważ ten znacząco różni się od swoich poprzedników. Powoduje to problemy w odpowiednim łączeniu ze sobą poszczególnych elementów. Czy zatem zobaczymy najnowszą generację zegarków od Apple? Przekonamy się już 14 września! 

AirPods 3 czy MacBooki?

Na MacBooki i iPady jeszcze poczekamy, ale we wrześniu najpewniej zobaczymy AirPods Pro i AirPods Max. Słuchawki podobno trafiły do masowej produkcji w sierpniu. Niektóre doniesienia mówią, że najnowszy model będzie wyglądał jak AirPods Pro bez wkładek dousznych. Inni natomiast sugerują, że AirPods 3 rzeczywiście będą wyposażone w elastyczne wkładki douszne. Istnieją również sprzeczne doniesienia na temat włączenia aktywnej redukcji szumów. Kto ma rację? Zobaczymy!

Większość głównych funkcji AirPods 3 prawdopodobnie pojawi się w ramach aktualizacji iOS 15. Spodziewamy się obsługi automatycznego przełączania, dostosowania słuchawek do wzmacniania cichych dźwięków i regulacji częstotliwości. Nie zabraknie też zdrowia słuchu, które zostało zaktualizowane. Ma ono wysyłać powiadomienia podczas słuchania zbyt głośnej muzyki.

To dopiero początek…

Applowski szał prawdopodobnie potrwa do października, a nawet listopada. W przeciwieństwie do wrześniowego wydarzenia, kolejny event może skupić się na iPadach i komputerach Mac. Wiemy, że Apple pracuje nad odświeżonymi modelami w ramach obu rodzin produktów. Dajcie znać na co czekacie i czy planujecie jakiś premierowy zakup! 

Awatar Katarzyna Hajzer

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez