Apple TV+

Chcesz uzyskać DARMOWY dostęp do Apple TV+ na 2 miesiące? Teraz to możliwe!

Wypatrzyliście sobie film lub serial na Apple TV+, ale nie chcecie płacić za kolejną subskrypcję? Jest na to rozwiązanie! Do 18 stycznia możecie zapisać się do promocji, w ramach której dostaniecie 2-miesięczny dostęp za darmo!

Awatar Kamil Malczyk

„Ted Lasso”, „Monarch: dziedzictwo potworów”, czy świeżutka komedia „Plan Wycieczki”, to tylko niektóre z pozycji dostępnych w ofercie Apple TV+!

Tylko do 18 stycznia możecie zapisać się do promocji, w ramach której otrzymacie darmowy, dwumiesięczny dostęp do wszystkich filmów i seriali dostępnych w ofercie serwisu streamingowego od Apple!

Dostęp do filmów online nie jest tani

W dzisiejszych czasach płatne subskrypcje w różnych formach są niemal wszędzie! Niezależnie od tego, czy chcemy obejrzeć mecz ulubionej drużyny sportowej, transmisję z gali MMA, nowy odcinek serialu czy premierę kinowego hitu, musimy być gotowi na to, że trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

szeroki wybór platform streamingowych
źródło: AIgents

Na rynku jest szereg platform streamingowych, które często bardzo różnią się swoimi ofertami. W związku z tym, najwięksi miłośnicy często muszą wykładać niemałe stawki na dostęp do kilku osobnych serwisów.

stos amerykańskich dolarów
źródło: Pexels – @Pixabay

W obliczu takiego stanu rzeczy, powinniśmy doceniać wszystkie promocje, dzięki którym otrzymujemy darmowy dostęp do filmów i seriali. Z tego powodu możemy nieco „oszczędzić” nasz domowy budżet przed dodatkowymi wydatkami, a oprócz tego – zapoznać się z pozycjami, którą od jakiegoś czasu mamy już na oku.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Apple TV+ i Paramount+ łączą siły i idą po Netflixa

Netflix po licznych problemach i spadku liczby korzystających osób nadal się trzyma, ale na jak długo? Apple TV+ chce przy pomocy Paramount+ zdetronizować Netflixa, oferując wspólnie znacznie korzystniejsze oferty.

Czytaj artykuł

Apple TV+ za darmo na 2 miesiące!

Możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych czeka na nas w związku z aktualną promocją na platformie Apple TV+! Na samym początku warto wspomnieć, że akcja promocyjna trwa jedynie do 18 stycznia 2024 roku, więc czas nas goni.

Przechodząc do konkretów – po zarejestrowaniu konta z tego linku do końca trwania promocji, otrzymamy darmowy, dwumiesięczny dostęp do pełnej oferty serwisu! Aby uniknąć pobrania 34,99 zł miesięcznie po upływie darmowego okresu, wystarczy zrezygnować z subskrypcji na stronie platformy.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Cena Apple TV+ w dół, gotujcie się na reklamy

Jak serwisy VOD mogą zachęcić klientów do swoich usług? Tańszym abonamentem. Tak właśnie postąpi Apple, ale w zamian przyjdzie Wam oglądać reklamy na Apple TV+. Czyżby nowy trend? Firma szuka kandydata, który zajmie się nadzorowaniem.

Czytaj artykuł

Co warto obejrzeć w tym okresie?

Fakt, iż w ramach promocji otrzymacie darmowy dostęp do serwisu na 2 miesiące, w żadnym stopniu nie wpływa na szerokość oferty – będziecie mieli dostęp do dokładnie tych samych pozycji, co użytkownik, który opłaca subskrypcję.

Apple TV+ - plan wycieczki

Co obejrzeć? Zdecydowanie na tej krótkiej liście musi znaleźć się znany i lubiany „Ted Lasso”, ale na uwagę zasługuje też „The Morning Show” z Jennifer Aniston, „Misja Greyhound” z Tomem Hanksem, czy „Plan wycieczki” z Markiem Wahlbergiem, czyli premierowa pozycja, dzięki której możemy skorzystać z promocji!

Czy kiedykolwiek korzystaliście z usług platformy streamingowej Apple TV+, a jeśli tak, to jak według Was wypada ona na tle konkurencji?

ŹRÓDŁO: Apple

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.