słuchawki Baseus Eli Sport 1 - IFA 2023

Baseus prezentuje masę nowości podczas tegorocznych targów IFA!

Jak co roku, berlińskie targi IFA przynoszą masę ciekawych premier z przeróżnych kategorii produktów. Tym razem zobaczymy tam również markę Baseus, która zaprezentuje stację ładującą EV, nowe słuchawki, czy biurkową stację ładowania!

Awatar Kamil Malczyk

Jak co roku, berlińskie targi IFA przynoszą masę ciekawych premier z przeróżnych kategorii produktów. Tym razem zobaczymy tam również markę Baseus, która zaprezentuje stację ładującą EV, nowe słuchawki, czy biurkową stację ładowania!

Marka Baseus w przeszłości nie prezentowała swoich nowych produktów w Europie, lecz zmienia się to tuż przed tegorocznymi targami IFA 2023.

Przed oficjalnym wydarzeniem przedstawiciele firmy zaprezentowali ładowarkę do pojazdów elektrycznych, słuchawki, a także biurkową stację ładowania.

Marka Baseus na targach IFA 2023

W ofercie firmy Baseus znajdziemy różnego rodzaju akcesoria, w tym asortyment ochronny do smartfonów, kable, ładowarki, słuchawki, czy nawet adaptery i produkty, które przydadzą nam się w samochodach.

Baseus - logo firmy

Choć Baseus jest znaną, renomowaną marką na całym świecie z odziałem między innymi w Polsce, do tej pory nie organizowali oni oficjalnych premier w żadnym europejskim państwie. To jednak zmienia się przy okazji targów IFA 2023, tuż przed którymi przedstawiciele firmy zdążyli zaprezentować najnowsze dzieła.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki powerbank jest najlepszy? Ranking 2024

Dzisiaj jesteśmy uzależnieni od elektroniki, tak samo jak ona od prądu. Aby mieć pewność, że nigdy nie zabraknie nam baterii warto zaopatrzyć się w powerbank. Wiemy, że wybór jest ogromny, więc postanowiliśmy ułatwić go naszym rankingiem.

Czytaj artykuł

Biurkowa stacja ładowania – GaN 5 Pro

Jednym z nowych produktów (i dla wielu najciekawszym) jest szybka ładowarka biurkowa o pełnej nazwie Baseus GaN 5 Pro Desktop Fast Charger 240 W. Została ona wyposażona w 1 gniazdo AC, a także 3 porty USB-C i 1 port USB-A.

Baseus - biurkowa stacja ładowania GaN 5 Pro

Fakt, iż urządzenie to ma bardzo klasyczny design, utwierdza dodatkowo w przekonaniu, że głównym zastosowaniem tej ładowarki jest po prostu umiejscowienie jej na naszym biurku. Tam może posłużyć do ładowania do uzupełnienia energii tylko tam, gdzie akurat będziemy jej potrzebowali.

GaN 5 Pro obsłuży między innymi telefony, laptopy, lampki i to do nawet 5 urządzeń jednocześnie, a to wszystko przy obsłudze standardu PD 3.1 i najważniejszych protokołów szybkiego ładowania. Co ciekawe, pozwala „zdefiniować moc ładowania w każdym z portów – z ograniczeniem mocy 150 W na port”.

Baseus - biurkowa stacja ładowania GaN 5 Pro

Warto również wspomnieć, że Baseus GaN 5 Pro Desktop Fast Charger 240 W dostępna jest tylko w czarnym wariancie kolorystycznym. Do regularnej sprzedaży ma trafić w listopadzie 2023 w cenie 199 dolarów amerykańskich (ok. 817 zł).

Nauszne słuchawki bez kabli – Eli Sport 1

Baseus Eli Sport 1 to nauszne słuchawki bezprzewodowe, które – jak wskazuje sama nazwa – są skierowane przede wszystkim do sportowców. Świadczy o tym także ich otwarta konstrukcja, która zapewnia komfort użytkowania nawet podczas samych wymagających treningów.

Baseus - Eli Sport 1

W tych nausznych słuchawkach TWS ważących zaledwie 11 g znalazła się membrana o średnicy 16,2 mm, a także… świecące w ciemnościach zauszniki. Oprócz tego wyposażone są one w podwójny mikrofon i technologię ENC, która „skutecznie redukuje szumy podczas rozmowy”.

Pierwsze tego typu słuchawki w portfolio Baseus można połączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie, a jedno ładowanie pozwala na korzystanie z nich do 8 godzin (przy 70% głośności). Z etui ładującym czas ten wydłuża się do nawet 30 godzin, a naładowanie słuchawek do pełna zajmuje zaledwie jedną godzinę!

Baseus - Eli Sport 1

Baseus Eli Sport 1 z certyfikatem IPX4 (ochrona przed potem i zachlapaniami) będą dostępne w aż trzech wariantach kolorystycznych. Na premierę, na którą trzeba będzie jeszcze poczekać, bo ta ma odbyć się dopiero w styczniu 2024, będziemy musieli przygotować około 80 dolarów amerykańskich (ok. 328 zł).

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Ranking 2024

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS są właściwie obowiązkowym dodatkiem dla każdego posiadacza smartfona. Ale jakie słuchawki bezprzewodowe kupić i na co zwrócić uwagę? 

Czytaj artykuł

Ładowarka do pojazdów elektrycznych – Nebula Series GaN AC

Ostatnim z zaprezentowanych produktów, jest ładowarka Baseus Nebula Series GaN AC EV Charger, która zdecydowanie trafi do węższego grona odbiorców, niż dwa poprzednie produkty. To energooszczędne urządzenie przeznaczone jest do ładowania wszystkich rodzajów pojazdów elektrycznych.

Moc wyjściowa to nawet 22 kW, a sama ładowarka posiada 11 rodzajów zabezpieczeń i spełnia wysoki standard ochrony przed wodą IP 55.

Baseus - Nebula Series GaN AC

Na pochwałę zasługuje kompatybilna aplikacja Baseus, za pośrednictwem której możemy rozpocząć ładowanie pojazdu. Do tego potrzebny nam będzie dostęp do Blueetooth, sieci 5G lub dołączonej karty bezpieczeństwa.

W samej aplikacji możemy także sprawdzać poziom naładowania, przyznawać dostęp innym użytkownikom, czy nawet planować ładowanie z wyprzedzeniem. Właściciele paneli fotowoltaicznych mogą nawet zaplanować „darmowe” ładowanie, „ustawiając czas pracy urządzenia na godziny słoneczne”.

Korzystaliście kiedyś z jakiegoś produktu od Baseus, a jeśli tak, to co to było? Który z nowych produktów tej marki wzbudza Wasze największe zainteresowanie?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa Baseus

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez