Baseus wprowadza nowe produkty prosto do Polski!

Z pewnością wielu z was przynajmniej kojarzy firmę Baseus. Jej nazwa pochodzi od słów “Base on User’, które to definiują jej podejście do klienta oraz to jak projektowane są ich urządzenia. 

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Z pewnością wielu z was przynajmniej kojarzy firmę Baseus. Jej nazwa pochodzi od słów “Base on User’, które to definiują jej podejście do klienta oraz to jak projektowane są ich urządzenia. 

W swojej ofercie mają do zaoferowania aż 8 linii produktów: etui na telefony, uchwyty oraz ładowarki samochodowe, kable, powerbanki, głośniki i słuchawki. Teraz światło dziennie ujrzały zupełnie nowe produkty, które kierowane są głównie do użytkowników urządzeń Apple, choć nie tylko. A to wszystko już zaraz dostępne będzie w Polsce!

Powstanie każdego nowego produktu poprzedzone jest kilkoma etapami: obserwacją codziennego życia konsumenta, tworzeniem innowacyjnych i opatentowanych wzorów, ustalaniem rozsądnych cen, a nawet dostosowywaniem designu do konkretnego rynku. Baseus zapewnia tym samym, że stworzone akcesoria ułatwią życie każdego klienta

– mówi Vivian Wang, kierownik międzynarodowej sprzedaży z Shenzhen Times Innovation Technology.

Bezprzewodowa ładowarka 3 w 1

Na początek bezprzewodowa ładowarka 3 w 1, czyli gadżet dla wszystkich, którzy czują się przez Apple oszukani kiedy zdecydowano się anulować AirPower. Baseus jednak nie odpuścił i właśnie dlatego macie teraz okazję wyposażyć się w ich propozycję. Dzięki niej możecie ładować jednocześnie smartfona, AppleWatch’a oraz słuchawki, oczywiście jeżeli jesteście w posiadaniu wersji 2 z bezprzewodowym ładowaniem.

Wewnątrz znalazły się 3 niezależne cewki, które dopasowują się do ładowanego urządzenia, dzięki temu możecie być spokojni o wasze sprzęty. Cewki zostały tak rozmieszczone, że nie zakłócają się wzajemnie przez co ładowanie jest bezproblemowe. Całości dopełnia zadziwiająco krótki czas reakcji, na poziomie 0.1 sekund, który wystarcza by rozpoznać nasze urządzenie i rozpocząć ładowanie.

Sprawdź cenę ładowarki 3 w 1

Ładowarka PPS Smart Shutown

Super szybka ładowarka od Baseus, ma jedną bardzo rzadko spotykaną cechę, mianowicie możemy w niej ustawić jak długo nasze urządzenie ma być ładowane. Może to być bardzo przydatne dla osób, które obawiają się tak zwanego “overcharge” w swoich urządzeniach. Jednak spokojnie, ta ładowarka obsługuje także ładowanie ciągłe, wystarczy to wybrać za pomocą dotykowego przycisku na samej ładowarce, wtedy wyświetli się w zależności od naszych preferencji napięcie ładowania lub procent naładowania naszego urządzenia.

W przypadku ustawienia czasu możemy wybrać czas od 1 do nawet 8 godzin, a wyświetlacz samej ładowarki poinformuje nas ile czasu pozostało do zakończenia ładowania. Do wyboru mamy dwa interfejsy USB typu A oraz USB typu C w zależności czego aktualnie potrzebujemy.

Ładowarka PPS dostępna już dziś

HUB wielofunkcyjny

Najnowsze komputery mobilne ze stajni Apple, według użytkowników cierpią na jedną ogromną bolączkę, która jednocześnie sprawia, że stają się bardzo wszechstronne. Porty Thunderbolt 3 z jednej strony oferują wiele możliwości, ale wymagają przejściówek. Baseus także ma swoją propozycję, która znacząco rozszerza możliwości MacBooka. Z pojedynczego gniazda Thunderbolt uzyskujemy bowiem nawet 7 portów, w tym Ethernet czy HDMI, a nawet ładowarkę do AppleWatch’a.

Główną rolę gra tu mobilność i nie inaczej jest w przypadku tego huba. Jego niewielkie rozmiary oraz kątowy wtyk USB-C sprawia, że korzystanie z niego jest bezproblemowe.

Kup Baseus HUB już dziś

Wielofunkcyjna stacja dokująca

HUb świetnie sprawdzi się w podróży, jeżeli jednak chcecie z MacBooka pracować bardziej stacjonarnie może warto rozważyć stację dokującą. Podłączana pojedynczym Kablem Thunderbolt 3 oferuje wiele portów w tym USB 3.0, HDMI, ethernet czy czytnik kart pamięci. Znalazło się tam nawet miejsce na gniazdo PD, dzięki czemu nigdy nie zabraknie nam energii, a nawet 3 porty Thunderbolt pozostaną wolne. A to wszystko zamknięte jest w eleganckiej obudowie, która jednocześnie jest podstawką pod naszego MacBook’a.Delikatnie podniesienie klawiatury sprawia dodatkowo, że praca będzie jeszcze przyjemniejsza.

Sprawdź cenę stacji dokującej

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez