Do
góry
tidal_hms_technostrefa

Bezpłatny TIDAL HiFi na smartfonach Huawei z HMS | Dłużej i więcej dla większej liczby modeli!

Promocji od Huawei ciąg dalszy – Chińska marka cały czas kusi nowych jak i obecnych klientów atrakcyjnymi bonusami, które są dostępne jedynie na ich smartfonach, które działają w oparciu o autorski ekosystem HMS.

Huawei przedłuża bezpłatny dostęp do serwisu streamingowego TIDAL HiFi, wydłużając też listę smartfonów objętych tą ofertą. Voucher, który upoważnia do korzystania z usługi przez sześć miesięcy za darmo, można odebrać teraz aż do końca sierpnia. Oferta, która była dotąd dostępna tylko dla smartfonów z serii Huawei P40, została teraz rozszerzona na wszystkie smartfony oparte o Huawei Mobile Services, autorski ekosystem marki – modele Mate 30 Pro, Y6p oraz Y5p.

Aby odebrać kod upoważniający do bezpłatnego korzystania z ponad 60 milionów utworów muzycznych w jakości dźwięku HiFi dostępnych w bibliotece TIDAL, wystarczy zarejestrować lub zalogować się za pomocą ID Huawei. Następnie pobrać z Huawei AppGallery lub otworzyć na smartfonie aplikację Huawei Member Center, zalogować się, kliknąć w baner promocji TIDAL HiFi i odebrać kod promocyjny. Wygenerowany kod należy wpisać na tej stronie, a w kolejnym kroku założyć konto w serwisie.

➡Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Po zaakceptowaniu kodu strona przekieruje użytkownika do Huawei AppGallery w celu pobrania aplikacji TIDAL HiFi. Kupon należy odebrać do 31 sierpnia, a wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku. Liczba kuponów jest ograniczona. Regulamin akcji znajduje się na stronie.

Tidal HiFi za darmo na pół roku – Huawei wkracza z kolejną promocją

Huawei dynamicznie rozwija autorski ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Niedawno do sklepu trafiła aplikacja do zamawiania taksówek – iTaxi – w pełni zintegrowana z ekosystemem Huawei i dostępna na smartfonach z HMS. O niej możecie przeczytać tutaj. W AppGallery są też już dostępne trzy aplikacje bankowe – mBank, PKO Bank Polski oraz Idea Bank – na ten moment na smartfonach Huawei opartych o GMS, ale już niebawem także na tych z HMS.

➡Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Użytkownicy AppGallery mogą korzystać z dedykowanych im ofert i promocji, a także cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa usług. Na użytkowników najnowszych smartfonów marki z HMS czekają atrakcyjne prezenty, w tym bezpłatne i bezterminowe mapy i nawigacja AutoMapa, kupon o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro oraz bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go, jak i omawiana w tym wpisie 6-miesięczna subskrypcja w serwisie Tidal.

HUAWEI Community|[HMS] Get to know HMS

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku, na której mogą znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!