Do
góry
sonos_move_white_technostrefa (1)

Biały Sonos Move już w przedsprzedaży!

Sonos Move to pierwszy bezprzewodowy głośnik marki, który zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku. Ten jak dotąd dostępny był jedynie w czarnej wersji kolorystycznej. Teraz klienci mogą wybrać pomiędzy modelami o ciemnym lub jasnym kolorze obudowy jak i maskownicy.

Dwa kolory, ta sama jakość

Move sprawdzi się zarówno podczas słuchania muzyki w domu, jak i poza nim, zapewniając wysokiej jakości dźwięk, który dodatkowo potrafi dostosować się do otoczenia. Move może stanowić integralną część systemu Sonos nawet w najdalszych zakątkach ogrodu dzięki dużemu zasięgowi Wi-Fi. Urządzenie może też odtwarzać muzykę streamowaną przez Bluetooth ułatwiając słuchanie poza domem. Bateria głośnika pozwala na nieprzerwane słuchanie przez nawet 11 godzin.

Ładowanie akumulatora odbywa się przy pomocy dołączonej do zestawu bazy ładującej. Z głośnika można korzystać także podczas ładowania. Sonos Move spełnia standard ochrony IP56, dzięki czemu może wytrzymać m.in. upuszczenie, kurz oraz wilgoć. Obie wersje kolorystyczne są również odporne na promieniowanie UV i nie przegrzewają się nawet po długim słonecznym dniu.

➡ Sprawdź Sonos Move

↪Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

Wygodna obsługa

Do obsługi głośnika wystarczy smartfon lub tablet. Move współpracuje też z asystentami od Google czy Alexą od Amazonu. Dzięki temu możecie bez problemu odtwarzać muzykę, sprawdzać wiadomości i korzystać z innych funkcji za pomocą kontroli głosowej.

Platforma Sonos zapewnia dostęp do ponad 100 różnych usług streamingowych na całym świecie. Dostęp do muzyki, podcastów i innych treści można kontrolować za pomocą jednej aplikacji Sonos, przez AirPlay 2 lub jeżeli wolicie bezpośrednio przez aplikacje usług muzycznych.

➡ Sprawdź Sonos Move

↪Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

Cena i dostępność

Przenośny głośnik Sonos Move jest jednocześnie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Oprócz początkowo zaprezentowanego, czarnego wariantu (Shadow Black) w przedsprzedaży można już zamówić głośnik w kolorze Lunar White, będącym intensywnie jasnym odcieniem szarości.

Sonos Move w kolorze Lunar White można już teraz zamówić w przedsprzedaży na sonos.com w cenie 1699 PLN. Urządzenie trafi do pierwszych użytkowników i sprzedawców 7 lipca.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!