15Hama_Black_Friday — kopia

Black Weekend z akcesoriami od uRage!

Wielkimi krokami nadchodzi Black Friday, co oznacza, że wyprzedażowe szaleństwo coraz bliżej! Z tej okazji wszystkie sprzęty dla graczy od marki uRage w najbliższy piątek, ale także w sobotę i niedzielę będzie można kupić w cenach obniżonych o 15%!

Pady, myszki, klawiatury, słuchawki oraz inne sprzęty i akcesoria dla graczy od marki uRage już w najbliższy weekend, czyli w dniach 29.11.-1.12. będzie można kupić taniej o 15%. To świetna okazja, aby sprawić przyjemność sobie lub bliskiej osobie. Szczególnie, że święta za pasem, a gamerów wciąż przybywa i każdy z nich z pewnością ucieszyłby się z takiego  prezentu pod choinką. 

➡ Sprawdź ceny myszek od uRage

↪ Promocje na Smartfony!

➡ Xiaomi w najniższej cenie!

➡ Laptopy w Niskiej cenie

Wśród najnowszych propozycji produktowych od marki uRage znajdują się myszy „1.000 Morph unleashed” i „Reaper 900 Morph”, których kształt można zmieniać, a także dopasowywać do prawo- i leworęcznych użytkowników oraz mechaniczna klawiatura „Exodus 900” do gier o wymaganej bardzo szybkiej reakcji. Te miały swoją premierę w trakcie PGA 2019 w Poznaniu. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat to koniecznie zajrzyjcie tutaj Hama na PGA 2019 | Nowości dla leworęcznych!

Uwaga! Promocja obowiązuje w sklepie internetowym: uRage.pl po wpisaniu kodu rabatowego: blackfriday15

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!