Blokada ekranu Among Us! Jak zrobić?

Blokada ekranu Among Us! Jak zrobić?

Gra Among Us błyskawicznie zyskała na popularności. Wraz z nią w sieci pojawiły się różnego rodzaju aplki w tym np. blokada ekranu w klimacie Among Us.

W sieci czy też w sklepach Google i Apple jest pełno apek korzystających z motywów nowej popularnej gry. Jedną z ciekawszych, która dodatkowo wykorzystuje mechanikę znaną z Among Us jest aplikacja AmongLock. Prosty program, który powstałby zmienić codzienne nudne odblokowywanie smartfona w zadanie z gry wideo.

Reklama
poradnik
Among Us Blokada
  1. Po pierwsze musicie przejść do sklepu Google Play i zainstalować aplikację AmongLock. Link bezpośrednio do apki znajdziecie tutaj.
  2. Po jej zainstalowaniu i uruchomieniu musicie przyznać jej odpowiednie uprawnienia.
  3. Aplikacja przeprowadzi Was przez cały proces, ale najważniejszym elementem jest wyłączenie dotychczasowej blokady w Waszym smartfonie. Ten krok może się różnić w zależności od producenta Waszego smartfona.
  4. Po tym aplikacja poprosi Was o podanie nowego kodu. Klawiatura tak jak w grze nie jest opisana i liczy się tylko położenie danego przycisku. Wasz nowy kod musi liczyć dokładnie pięć „znaków”.
  5. Po tym możecie cieszyć się nowym ekranem blokady w stylu Among Us!

Warto dodać, że niektórzy producenci dodają do swoich smartfonów mechanizmy ograniczające czas życia aplikacji. Jeżeli z jakiegoś powodu nowy ekran blokady nie wyświetla się Wam prawidłowo powinniście zajrzeć do ustawień. Tam w opcjach aplikacji lub oszczędzania energii powinniście dodać AmongLock do wyjątków, których nie dotyczy optymalizacja baterii.

Po takich zmianach wszystko powinno już działać jak w zegarku. Sama aplikacja oferuje znacznie więcej opcji niż tylko ustawienie nowego ekranu blokady. Jest tam też między innymi możliwość tapet, ustawienia wideo czy też śmiesznej animacji w momencie wpisania złego kodu. Możecie nawet wybrać tekst, który będzie się wtedy wyświetlać. To świetne nawiązane do jednej z bardziej popularnych mechanik z Among Us.

Więc na TikTok

Wcześniej taki poradnik pojawił się także na naszym TikToku. To właśnie tam pojawiają się takie małe poradniki z najciekawszymi aplikacjami na Androida albo na iOS. Jeżeli Wasze pragnienie dotyczące fajnych aplikacji na smartfony wciąż jest niezaspokojony to koniecznie obserwujcie nas na TikToku.

@technostrefa

Odpowiedz użytk. @technostrefa Lubicie grać w Among Us? 😜

♬ Oh No – Kreepa

Co sądzicie o tego typu poradnikach w formie pisanej? Chcielibyście więcej takich krótkich tekstów o ciekawych aplikacjach na naszej stronie? Dajcie nam znać w komentarzu 😉

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji