Do
góry

Cena iPhone’a 11 poleci w dół! | To będzie najlepszy smartfon za 2500 zł

Premiera najnowszych smartfonów firmy z Cupertino zbliża się ogromnymi krokami. Jednak nowe urządzenia oznaczają też zmiany w ofercie firmy i to z dużą korzyścią dla nas.

Dokładna data premiery całej serii iPhone 12 wciąż pozostaje tajemnicą firmy. Mieliśmy już informacje, że sklepowa premiera najpewniej się opóźni, a sam event jak dotąd nie został ogłoszony. W jednym w wcześniejszych newsów informowaliśmy Was, że w serwisie YouTube, na krótką chwilę pojawiła się audycja na żywo z oficjalnego konta Apple. Ta datowana była na 10 września. Mógł być to jednak czysty przypadek.

Wszystko to za sprawą zeszłorocznej premiery. W 2019 roku premiera serii 11 odbyła się dokładnie 10 września i był to wtorek. Z kolei w 2018 roku była to środa 12 września. Poniżej znajdziecie wszystkie daty, kiedy to Apple zaprezentowało najnowsze iPhone’y. Jednak ciężko na tej podstawie cokolwiek wnioskować. W tym roku 10 września przypada w czwartek i byłby to pierwszy raz, kiedy Apple prowadziłby tak istotną konferencję w zupełnie inny dzień.

  • 2019, 10 września – wtorek
  • 2018, 12 września – środa
  • 2017, 12 września – wtorek
  • 2016, 7 września – środa
  • 2015, 9 września – środa
  • 2014, 9 września – wtorek
  • 2013, 10 września – wtorek
  • 2012, 12 września – środa

🛒 Kup iPhone 11 Pro

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪ Promocje na Smartfony!

Dla niektórych może się coś takiego wydać jakąś mrzonką, jednak firma z Cupertino jest szalenie mocno przywiązana do swojej tradycji zapoczątkowanej przez Steava Jobsa. Więcej szczegółów dowiemy się najpewniej w najbliższych tygodniach, ale możemy być pewni, że premiera nadchodzi. A wraz z nią zmiany w aktualnej ofercie firmy.

Cena iPhone’a 11 poleci w dół

Jak co roku, wraz z wprowadzeniem nowych modeli, ze sklepu firmy znikną najwyższe modele zeszłoroczne, a najstarsze modele przejdą na zasłużoną emeryturę. Wśród nich poza zeszłorocznymi modelami z dopiskiem Pro, będzie też jeden z bardziej cenionych modeli – iPhone Xr. Ten stał się prawdziwą rewolucją niezależnie czy się Wam podobał czy nie. Apple tym modelem udowodniło, że potrafi robić przystępne cenowo smartfony, z półki prawie premium oferującym najwyższą wydajność.

Jednak nie każdy model czeka taki los, zeszłoroczny iPhone 11 nie trafi jeszcze do lamusa, jego cena zostanie obniżona i to o niemałą kwotę. Jego nowa bazowa cena ma wynosić 549$, co daje obniżkę o aż 150$. W naszym kraju powinno się to przełożyć na obniżkę o nawet kilkaset złotych. Warto tutaj przypomnieć obniżkę modelu Xr przy okazji wprowadzenia zeszłorocznego modelu 11. Wtedy bazowa cena w Polsce została ścięta o dokładnie 600 zł.

🛒 Kup iPhone 11 Pro

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪ Promocje na Smartfony!

Tym samym iPhone 11 stanie się jeszcze lepszą propozycją w segmencie do 3 tysięcy, a może nawet 2.5 tysiąca złotych. Choć nie ma, co tutaj ukrywać iPhone 11 nie potrzebuje specjalnej promocji by sprzedawać się na pniu. Nie bez powodu jest to najczęściej kupowany smartfon ostatniego roku. 

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!