msi 3 — kopia

[CES 2020] MSI GE66 Raider | Pierwszy laptop z ekranem 300 Hz

Podzas tegorocznych targów CES 2020 firma MSI przygotowało konferencję, na której pojawiło się wiele nowości. A jedną z nich jest najnowsza generacja laptopów gamingowych, a konkretniej model GE66 Raider. Ten konkretny model jest szczególnie interesujący przez ekran jaki znalazł się na pokładzie tego laptopa.

Mowa tutaj o matrycy o częstotliwości odświeżania aż 300 Hz. To całkiem sporo szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę obecnie dostępne najwyższej klasy monitory oferujące częstotliwość 240 Hz. Jednak nie tylko ekran w tym laptopie to coś czym chwali się MSI. Połączono bowiem bardzo wydajne podzespoły z baterią o pojemności dokładnie 99.9 Wh z funkcją szybkiego ładowania. Ta ma przełożyć się na długi czas pracy na baterii nawet podczas grania bez zasilacza. 

➡ Sprawdź ceny laptopów od MSI

➡ Zobacz akcesoria gamingowe od MSI

Na pokładzie oczywiście nie zabrakło też podświetlenia zgodnego z innymi urządzeniami i aplikacji od MSI. Co ważne ta doczeka się sporych aktualizacji także w na starszych modelach laptopów. Na koniec warto wspomnieć o edycji specjalnej tego modelu jaka będzie dostępna przedpremierowo. Powstała we współpracy z artystą Colie Wertz, który brał udział w procesie tworzenia takich filmów jak Transformers, Iron Man, Kapitan Ameryka czy Łotr I. I to właśnie do klimatów Gwiezdnych Wojen będzie nawiązywać design oraz malowanie specjalnej edycji MSI GE66 Raider. 

MSI wciąż nie podzieliło się dokładną specyfikacją tego modelu, ale ta powinna pojawić się już za kilka dni wraz z sugerowaną ceną. Według informacji z portalu Tom’s Hardware, ekran ma mieć przekątną 15.6-cala, a w przypadku podzespołów będą oczywiście obowiązywać różne wersję. Wybór procesorów ma się kończyć na modelu Intel Core i9 serii H z 10 generacji. Natomiast karta graficzna ma być najnowszą generacją modeli RTX, jednak dalszych szczegółów brak. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

  • MSI jak zawsze robi dobry sprzęt. Polecam sprawdzać promocję na laptopy w sklepie Neonet, bo ja tam swojego kupiłam.