Do
góry

[CES 2020] MSI GS66 Stealth | Wydajny i elegancki dla wymagających

Wśród laptopów gamingowych spod znaku MSI jakie pojawiły się na tegorocznych targach CES 2020 znalazła się też propozycja hybrydowa. Kierowana jest zarówno dla wymagających graczy jak i osób, które wykorzystują potężną moc obliczeniową do pracy.

Model GS66 to najnowsza generacja z całej serii Stealth. Te łączą w sobie potężną moc obliczeniową oraz niewielką wagę, a co za tym idzie także mobilność. W tym modelu nie zabrakło też nowych technologii, takich jak zaprezentowany przy okazji MSI GE66 Raider, mam tu na myśli ekran o częstotliwości odświeżania 300 Hz. Tego typu technologia to zupełna nowość, szczególnie w laptopach, gdzie górną granicą do teraz było 240 Hz. 

➡ Sprawdź ceny laptopów od MSI

➡ Zobacz akcesoria gamingowe od MSI

Podzespoły, które znalazły się wewnątrz tak cienkiej obudowy wymagają oczywiście odpowiedniego chłodzenia. Odpowiadają za to aż 3 nieazależne wntylatory kryjące się pod nazwą Cooler Boost Trinity+. Jego największym wyróżnikiem jest jednak technologia w jakiej zostaly wykonane wentylatory. Ich ostrza mają grubość zaledwie 0.1 mm i są to jednocześniej najcieńsze ostrza jakie znajdziecie w wentylatorach. Dzięki takiej grubości udało się zachować niską wagę laptopa i osiągnąć przy tym doskonałą cyrkulację powietrza i świetne temperatury poszczególnych komponentów. 

Podobnie jak w przypadku GE66 tak i tutaj bateria ma mieć pojemność 99.9 Wh. Wartość ta jest nieprzypadkowa, ponieważ wiele linii lotniczych uniemożliwia przewóz urządzeń z baterią przekraczającą 100 Wh w bagażu podręcznym. Tak duża pojemność przełoży się oczywiście pozytywnie na długi czas pracy, który ma wynieść nawet około 8 godzin przy mocniejszym obciążeniu. 

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!