[CES 2020] Nowości firmy Jabra | Jest na co czekać!

Jabra podczas tegorocznych targów CES 2020 zaprezentowała dwie pary słuchawek, które kierowane są do dwóch zupełnie różnych odbiorców. Portfolio firmy wzbogacił modele Elite Active 75t oraz Elite 45h. Pierwsze z nich to zmodyfikowany model niedawno wprowadzonych Elite 75t natomiast drugi to mniejszy brat recenzowanych już Elite 85h.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Jabra podczas tegorocznych targów CES 2020 zaprezentowała dwie pary słuchawek, które kierowane są do dwóch zupełnie różnych odbiorców. Portfolio firmy wzbogacił modele Elite Active 75t oraz Elite 45h. Pierwsze z nich to zmodyfikowany model niedawno wprowadzonych Elite 75t natomiast drugi to mniejszy brat recenzowanych już Elite 85h.

Jabra Elite Active 75t

Jabra Elite Active 75t są o 22% mniejsze od swojego poprzednika, czyli wielokrotnie nagradzanych Elite Active 65t. Obudowę wieńczy trwała powłoka zapewniająca optymalną przyczepność. Słuchawki są odporne na kurz i pot, a żywotność baterii została wydłużona aż o 89 procent (do 28 godzin z etui ładującym). Słuchawki spełniają także wyższy stopień ochrony – IP57 (Active 65t z IP56), dzięki czemu są wodoodporne, z 2-letnią gwarancją na uszkodzenia.

Izolacja hałasu

Te słuchawki douszne zostały zaprojektowane, by jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkownika dzięki zastosowaniu optymalnego kształtu i rozmiaru wkładek, co przekłada się na doskonałą izolację hałasu.

Jabra Elite 85h

Jabra Elite 75t

Aby stworzyć najbardziej optymalny kształt wkładki douszne Jabra wykorzystała tysiące pomiarów i skanów małżowiny usznej. Wzmocniła tym samym czwartą generację prawdziwie bezprzewodowych produktów z rodziny Elite, która zapewnia optymalną pasywną redukcję szumów dla lepszych wrażeń dźwiękowych. Użytkownik ma możliwość całkowitego zanurzenia się w muzyce lub rozmowach, a w razie potrzeby „wpuszczenia” dźwięku z zewnątrz może użyć opcji HearThrough.  

Jabra MySound

Od drugiego kwartału 2020 r. Jabra zamierza wprowadzić nowe wyjątkowe  oprogramowanie Jabra MySound, które zostało stworzone w oparciu o know-how i technologię dźwięku siostrzanej firmy GN Hearing, producenta światowej klasy aparatów słuchowych, aby zindywidualizować wrażenia muzyczne każdego użytkownika. 

Jako jednostki wszyscy posiadamy różne zdolności, jeśli chodzi o słuch. MySound umożliwi użytkownikom optymalizację dźwięku w oparciu o osobisty profil słuchowy. Aby go stworzyć użytkownik powinien skorzystać z aplikacji Jabra Sound+, w której przeprowadzony jest test składający się z serii sygnałów dźwiękowych. W oparciu o ocenę wyników dźwięk muzyki zostaje zoptymalizowany pod kątem naprawdę indywidualnych wrażeń. Słuchawki mogą więc zostać skalibrowane na podstawie unikalnego profilu każdej korzystającej z nich osoby. 

Jabra MyControls

Od drugiego kwartału 2020 dostępna będzie również funkcja Jabra MyControls. Użytkownicy będą mieli możliwość korzystania tylko z jednej słuchawki dousznej, co zapewnia im dodatkową swobodę i pozwala wydłużyć czas pracy baterii. Dzięki aplikacji Jabra Sound+ użytkownicy będą mogli konfigurować funkcje lewej i prawej słuchawki dousznej zgodnie z własnymi preferencjami.

Jabra Elite 85h

Jabra Elite 75t

 „Jesteśmy dumni z tego, że wznosimy dźwięk na wyższy poziom dzięki najlepiej zoptymalizowanym prawdziwie bezprzewodowym słuchawkom dousznym, jakie udało nam się do tej pory wyprodukować. Elite Active 75t jest świadectwem specjalistycznej wiedzy Jabra i dowodem na to, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkownika dostępne na rynku. Jabra MySound powstał w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia zarówno GN Hearing, jak i Jabra, aby zapewnić nie tylko wyjątkowy dźwięk, ale także zindywidualizowane doznania dźwiękowe. ” – powiedział René Svendsen-Tune, CEO w Jabra. 

Ceny i dostępność

Jabra Elite Active 75t będą dostępne u kluczowych sprzedawców detalicznych na wybranych rynkach od lutego 2020 r., MSRP (199 € / 199 $). Termin dostępności produktu na rynku może się różnić w zależności od kraju. Słuchawki oferowane będą w sześciu kolorach: Navy (luty), Cooper Black (wyłączność dla Amazon, luty), Grey (marzec), Sienna & Mint (kwiecień). 

Jabra Elite 45h

Zaraz obok niewielkich słuchawek dokanałowych pojawiły się Jabra Elite 45h – prawdopodobnie jedne z najlepszych w swojej klasie bezprzewodowe słuchawek nausznych. Oferują niewiarygodnie długą żywotność baterii wynoszącą aż do 40 godzin na jednym ładowaniu. Elite 45h wyposażone zostały w funkcję Jabra MySound, innowacyjną nową technologię Jabra i siostrzanej firmy GN Hearing. MySound to oprogramowanie stworzone w celu optymalizacji i personalizacji wrażeń dźwiękowych w oparciu o indywidualne profile słuchowe użytkownika. A to wszystko w konkurencyjnej cenie zaledwie  99 USD (MSRP – sugerowana cena detaliczna). 

Jabra Elite 85h

Jabra Elite 75t

Jabra Elite 45h posiada lekką, elegancką, stylową i wygodną konstrukcję. Lekki pałąk i miękkie owalne nauszniki dopasowują się do kształtu ucha, aby dbać o komfort użytkowania. Słuchawki zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe, pozwalając jednocześnie skutecznie odciąć się od zgiełku codziennego życia.

Jabra MySound

Jako jednostki wszyscy mamy różne zdolności, jeśli chodzi o słuch. Elite 45h zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby sprostać osobistym preferencjom i poprawić jakość brzmienia dla każdego indywidualnego użytkownika. W celu personalizacji wrażeń muzycznych MySound korzysta z know-how i technologii dźwięku siostrzanej firmy GN Hearing, producenta światowej klasy aparatów słuchowych.

Dla kogo?

Elite 45h są idealne dla osób podróżujących, niezależnie od destynacji. Słuchawki o kompaktowej, składanej konstrukcji zapewniają nieustanne towarzystwo, nawet gdy dużo się przemieszczasz, dzięki niezwykle długiej żywotności baterii. Elite 45h zapewniają 40 godzin ciągłego korzystania ze słuchawek na jednym ładowaniu. A jeśli energia się kończy, za pomocą szybkiego 15-minutowego ładowania uzyskasz 8 godzin użytkowania. 

Potężne głośniki Elite 45h w połączeniu z kombinacją wielu mikrofonów zapewniają najlepsze połączenia i doznania  muzyczne, jeśli chodzi o słuchawki nauszne. Duże głośniki gwarantują potężne brzmienia muzyczne, a konstrukcja z dwoma mikrofonami usuwa szumy wokół ciebie, dzięki czemu możesz cieszyć się krystalicznie czystymi rozmowami niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Jabra Elite 85h

Jabra Elite 75t

 „Mobilność to nic innego jak codzienność dla dzisiejszych konsumentów. Konieczność podróży z domu do pracy i z powrotem, dojazdy na spotkania, załatwianie licznych spraw –  styl życia sprawia, że dobra ​​jakość muzyki i połączeń podczas podróży jest koniecznością. Z przyjemnością przedstawiamy całkowicie nowe Elite 45h, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebie mobilności i jako pierwszy produkt z portfolio zostały wyposażone w nową funkcję personalizacji MySound. Wykorzystaliśmy wieloletnie know-how w dziedzinie audio, aby stworzyć najbardziej mobilne, trwałe, potężne, a zarazem kompaktowe słuchawki, które są tak lekkie w ręku, jak i dla portfela!” – mówi René Svendsen-Tune, CEO w Jabra. 

Ceny i dostępność

Jabra Elite 45h będą dostępne na wybranych rynkach w lutym 2020 r. u kluczowych sprzedawców detalicznych, MSRP 99 USD (sugerowana cena detaliczna). Słuchawki oferowane będą w pięciu kolorach – Titanium Black, Gold Beige, Navy i Copper Black (wyłączność dla Amazon).

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.