Revolut Ultra

Ogromne zmiany w aplikacji Revolut! Co nowego?

Użytkownicy aplikacji do świadczenia usług bankowych doczekali się premiery najnowszej aktualizacji! Wraz z Revolut 9.0 nadeszła możliwość założenia wspólnego konta, personalizacji swojego ekranu głównego, czy nawet… czaty grupowe!

Do sklepów na mobilnych urządzeniach właśnie trafiła najnowsza wersja aplikacji od popularnego brytyjskiego FinTechu.

W ramach najnowszej aktualizacji, użytkownicy mogą założyć dodatkowe, wspólne konto bankowe czy komunikować się na grupowym czacie.

Revolut nie zapomina o swoich klientach!

Revolut, czyli brytyjskie przedsiębiorstwo w Londynie, jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych FinTechów na całym świecie i po prostu nie można im tego odmówić. Jak jednak wiadomo – nic nie ma za darmo, a przedstawiciele wspomnianej firmy na każdym kroku starają się pokazywać, że dbają o swoich klientów i chcą dla nich jak najlepiej.

Ostatnio o Revolucie wspominaliśmy Wam pod koniec stycznia, kiedy to pojawiły się informacje o nadchodzącej usłudze premium – Revolut Ultra. Jak było wiadomo już od pierwszych plotek, miała to być istnie „luksusowa” usługa, co jednoznacznie potwierdzała sugerowana cena. Oficjalnie pakiet Ultra ma zadebiutować na wiosnę, więc do premierowego ogłoszenia pozostało mniej czasu, niż mogło by się wydawać.

Przypominamy!

Przed testowaniem nowych możliwości aplikacji, pamiętajcie o ściągnięciu najnowszej aktualizacji (9.0) ze sklepu na Waszych mobilnych urządzeniach!

Na przełomie stycznia i lutego firma przygotowała specjalną promocję dla użytkowników, którzy chcieli nieco „podbudować” swoje budżety. O co w ogóle chodziło? Głównym zadaniem zainteresowanych użytkowników w ramach tamtej akcji było zachęcenie swoich znajomych do założenia konta w aplikacji. W zamian za to, Revolut nagradzał zaangażowanych nagrodami pieniężnymi, a konkretniej mówiąc – dawał 175 zł za każdą zaproszoną osobę. Dodatkowym warunkiem do spełnienia było wpłacenie minimum 45 zł na swoje konto, a następnie wykonanie minimum 3 transakcji po 15 zł każda.

Co dobrego przynosi Revolut 9.0?

Jeśli wyżej przedstawione sprawy nie przekonały Was do tego, że Revolut rzeczywiście dba o swoich klientów, to może zmienicie zdanie po podsumowaniu najnowszej aktualizacji. Głównym urozmaiceniem jest wprowadzenie do aplikacji możliwości założenia wspólnego konta, które mogą pomóc na przykład w łatwiejszym dzieleniu się płatnościami w związkach.

Niejako rozszerzeniem opisanej wcześniej opcji są czaty grupowe, za pomocą których możemy szybko i bezpiecznie komunikować się z naszymi znajomymi. Jakby tego było mało, na czacie możemy także podzielić się najnowszymi płatnościami, dzięki czemu nigdy nie dojdzie do sytuacji, w których jedna osoba zapłaciła więcej od tej drugiej!

Revolut 9.0 to również masa zmian i poprawek wizualnych, które pozytywnie wpływają na ogólny komfort korzystania z aplikacji brytyjskiego przedsiębiorstwa. Wprowadzono również możliwość spersonalizowania ekranu głównego, na którym mogą pojawić się dokładnie te opcje, na których najbardziej zależy konkretnemu użytkownikowi. Możecie więc dodać tam najpopularniejsze usługi czy swoje osobiste skróty!

Zdarza Wam się korzystać z brytyjskiego FinTecha lub innych, podobnych do niego alternatyw? Która z opcji z aktualizacji Revolut 9.0 podoba Wam się najbardziej?

ŹRÓDŁO: Blog Revolut

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!