Czy na pokładzie samolotu można upiec ciasto?

To nagranie zyskało sławę w Internecie, ale również otrzymało falę krytyki. Na filmiku steward irlandzkich linii lotniczych postanowił sprawdzić czy jest w stanie upiec ciasto na pokładzie samolotu podczas lotu.

Awatar Marta Urbaniak

Steward linii lotniczych Ryanair opublikował na swoim prywatnym koncie na Instagramie filmik przedstawiający próbę pieczenia ciasta.

Nagranie stało się popularne w Internecie i zyskało duże liczbę odsłon.

Nie zabrakło komentarzy Internautów, którzy reagowali zarówno w negatywny sposób, jak i pozytywny.

Na Instagramie na prywatnym koncie mężczyzny, który jest stewardem linii lotniczych Ryanair został udostępniony filmik. Przedstawia on próbę upieczenia ciasta na pokładzie samolotu, gdy ten jest w powietrzu, w trakcie lotu. Na ujęciach widać jak mężczyzna wsypuje do miski (prawdopodobnie z tworzywa sztucznego) gotową czekoladową bazę do ciasta, dodaje jajka, olej, wodę, czekoladę, a następnie miesza całość szpatułką i dodaje na koniec czekoladę w dropsach.

Następnie tworzy formę z papieru, aby wyłożyć do niej mieszankę i to wszystko zostaje włożone do foli i wstawione na blaszkę. Całość zostaje włożona do piekarnika. Na następnym ujęciu widać mężczyznę wraz z kobietą, którzy są pracownikami linii lotniczych i próbują kawałek upieczonego ciasta.

Całemu nagraniu towarzyszą śmiechu i pozytywny humor. Jak widać jest możliwe zrobienie słodkiego wyrobu podczas lotu, a filmik na Instagramie w momencie pisania tego newsa ma 33 389 polubień.

Jednak wielu Internautom po zobaczeniu nagrania nie było do śmiechu. Ludzie napisali negatywne komentarze pokroju: “czy jest to w ogóle dozwolone?”, “ pracownicy wykazali się nie profesjonalizmem i złamali wiele przepisów”, “piekarnik jest do podgrzewania potraw a nie do pieczenia”, “Teraz rozumiem, co to znaczy, gdy lot Ryanair jest odwołany lub opóźniony” lub że mężczyzna powinien interesować się pasażerami i wykonywać swoją pracę zamiast zajmować się pieczeniem ciasta.

źródło grafiki Instagram

Padały również niepochlebne opinie o fakcie, że użyta do pieczenia forma nie nadaje się do pieczenia w piekarniku. Ale to nie jedyne komentarze jakie można przeczytać. Są też pozytywne słowa mówiące, że wyczyny załogi są ikoniczne i wspaniałe.

Nie brakuje również odpowiedzi zarzucających innym komentującym brak swobodnego podejścia do sytuacji i życia. Niektórzy pisali, że byliby nawet zachwyceni, gdyby mogli zjeść kawałek takiego ciasta na pokładzie samolotu lub mieli tak rozrywkowego stewarda podczas swojego lotu.

Zatem odczucia co do sytuacji były mieszane, jednak wiemy już, że jest realne, aby upiec ciasto na pokładzie lecącego samolotu.

Źródło: Instagram

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez