Sony INZONE Buds – najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki dla graczy?

Sony INZONE Buds – najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki dla graczy?

Sony INZONE Buds to efekt współpracy z ogromną e-sportową marką – organizacją Fnatic. Oprócz niskiego jak na słuchawki douszne opóźnienia, wyróżniają się przede wszystkim długim czasem pracy na baterii.

Sony INZONE Buds to bezprzewodowe, douszne słuchawki dla graczy, mające oferować najdłuższy na rynku czas pracy na akumulatorze.

Aby słuchawki te jak najlepiej spełniały wymagania graczy, ze specjalistami z firmy Sony ściśle współpracowali przedstawiciele jednej z czołowych e-sportowych marek z Europy – organizacji Fnatic.

Reklama

Czy INZONE Buds zrewolucjonizują rynek sprzętu dla graczy?

O ile w przypadku bezprzewodowych słuchawek nausznych na rynku nie brakuje wyjątkowo dobrych propozycji dla graczy, tak w przypadku tzw. pchełek, sytuacja jest zgoła inna. Największym problemem takich słuchawek dousznych jest opóźnienie, o którym nie chcemy słyszeć w przypadku rozgrywek wieloosobowych.

Firma Sony postanowiła jednak temu zaradzić i – wspólnie z przedstawicielami e-sportowej organizacji Fnatic – przygotowali INZONE Buds, czyli bezprzewodowe, douszne słuchawki dla graczy. Co wiemy o nowym sprzęcie tego producenta i czy rzeczywiście wpadnie on w gusta najbardziej wymagających graczy?

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Ranking 2023

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS są właściwie obowiązkowym dodatkiem dla każdego posiadacza smartfona. Ale jakie słuchawki bezprzewodowe kupić i na co zwrócić uwagę? 

Czytaj artykuł

Wkrocz na wyższy poziom immersji i dopasuj sprzęt do swoich uszu

Przede wszystkim, wykorzystana w słuchawkach INZONE Buds technologia dźwięku przestrzennego 360, pozwala nam zdecydowanie łatwiej usłyszeć, skąd akurat przybywa nasz przeciwnik. Co więcej, te douszne słuchawki możemy dopasować do naszego ucha i nie jest to w żadnym stopniu metafora.

O co więc chodzi? Za pomocą aplikacji 360 Spatial Sound Personalizer, możemy wykonujemy zdjęcie ucha, na podstawie którego system przygotuje indywidualny profil słuchowy. Dzięki temu dźwięk przestrzenny ma być jeszcze bardziej wyrazisty i – przede wszystkim – dopasowany do naszych preferencji.

Mają one również funkcję Sound Tone Personalisation, która „optymalizuje dźwięk pod kątem indywidualnych cech przewodu słuchowego”. Aby było to możliwe, „z przetworników akustycznych odtwarzane są dźwięki kontrolne, a mikrofony sprężenia zwrotnego mierzą, jak dźwięk wypełnia przewód słuchowy”.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Czy Sony Xperia 5 V zamiesza na rynku? Lepszy niż średniopółkowiec, gorszy niż flagowiec

Sony uderza na światowy rynek z kolejną smartfonową pozycją w postaci modelu Xperia 5 V. Oprócz bardzo wydajnego procesora, jego ogromnym plusem ma być bateria, która według producenta z łatwością dominuje konkurencyjne akumulatory.

Czytaj artykuł

Nie daj się rozproszyć

Warto również wspomnieć, że w dousznych słuchawkach INZONE Buds znalazł się przetwornik akustyczny Dynamic Driver X, znany chociażby z przetestowanego ostatnio przez nas modelu WF-1000XM5. Odpowiada on za wierne odtwarzanie dźwięków – od tych najcichszych, aż po te najbardziej wyraziste.

Dźwięk wypływający z gamingowych pestek od Sony jest bardzo czysty i realistyczny, ale nie należy zapominać o pozostałych technologiach. Mowa tutaj na przykład o aktywnym systemie redukcji hałasu, dzięki któremu odsuniemy od siebie wszystkie zakłócenia, które mogłyby przeszkadzać nam podczas gry.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Wyjątkowy telewizor Sony XR A95L zmierza do Polski. Co potrafi i ile trzeba za niego zapłacić?

Czy Sony XR A95L to wymarzony telewizor wszystkich kinomaniaków i zaciętych graczy? Flagowy model Sony zdecydowanie może walczyć o ten zaszczytny tytuł, ale za tym wszystkim idzie również… bardzo wysoka cena.

Czytaj artykuł
Reklama

INZONE Buds mogą towarzyszyć Ci 24/7

Aby bezprzewodowe słuchawki miały w ogóle sens, muszą odpowiednio długo wytrzymywać na baterii. Tak jest w przypadku Sony INZONE Buds, które wytrzymają 12 godzin pracy na akumulatorze (w przypadku połączenia przez nadajnik i z wyłączoną aktywną redukcja hałasu), a przy użyciu etui – nawet do 24 godzin.

Wykorzystać pełnię możliwości tychże słuchawek pozwala dopiero dołączony moduł transceiver USB-C, który zmniejsza opóźnienie do niecałych 30 ms! Nowe pestki od Sony dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Natomiast w Polsce ich cena będzie wynosiła ok. 1000 zł.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Ranking 2023

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS są właściwie obowiązkowym dodatkiem dla każdego posiadacza smartfona. Ale jakie słuchawki bezprzewodowe kupić i na co zwrócić uwagę? 

Czytaj artykuł

Jaki sprzęt wykorzystujecie podczas swoich gamingowych sesji? Czy Sony INZONE Buds mogłyby zastąpić Wasze aktualne słuchawki do gier?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa Sony

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!