Yanosik RS: wejdź na wyższy poziom drogowej świadomości!

Yanosik RS: wejdź na wyższy poziom drogowej świadomości!

Czym tak naprawdę, oprócz wyjątkowego designu, wyróżnia się Yanosik RS? Do jakich funkcji otrzymujemy dostęp po zakupie tego urządzenia? Przed czym nas ostrzeże, a o czym poinformuje podczas samochodowych (i nie tylko) wypraw?

Twórcy popularnego asystenta drogowego Yanosik z roku na rok coraz bardziej usprawniają swoje urządzenia, pomagając kierowcom na drogach!

Ich najnowszym wytworem jest Yanosik RS obsługujący łączność Blueetooth, który oprócz o fotoradarach, ostrzeże nas także o przekroczeniu prędkości.

Reklama

Yanosik RS pomoże na autostradach

Jedną z nowych funkcji, z których mogą do woli korzystać posiadacze Yanosika RS, jest Asystent Autostradowy. Automatycznie wykrywa on autostrady i drogi szybkiego ruchu, a następnie informuje nas o najbliższych stacjach paliw, punktach poboru opłat, czy Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP).

Co więcej, Yanosik RS obsługuje także łączność Blueetooth, dzięki czemu możemy sparować go z zestawem głośnomówiącym, głośnikami w aucie, czy interkomem w kasku motocyklowym. Podczas trasy nie musimy się martwić nawet o ewentualne zagłuszenia, bowiem komunikaty wyciszą inne dźwięki, w tym grającą muzykę.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Radio Yanosik, czyli kolejny krok do stworzenia superaplikacji dla kierowców

Yanosik, który początkowo był jedynie asystentem drogowym, w ostatnich latach zmienił się nie do poznania. Za pośrednictwem tej aplikacji znajdziemy odpowiedniego mechanika, uzyskamy zniżkę na ubezpieczenie, a teraz także… posłuchamy muzyki!

Czytaj artykuł

Pożegnaj się z mandatami

Jeśli kiedykolwiek słyszeliście lub korzystaliście z systemu Yanosik, zapewne wiecie, że jedną z najpopularniejszych funkcji jest ostrzeganie o fotoradarach. Funkcja ta na przełomie ostatnich lat została rozwinięta do tego stopnia, że Yanosik RS ostrzega o fotoradarach nie tylko w Polsce, ale i na terenie całej Europy!

Yanosik RS vs fotoradary
źródło: Wybór Kierowców

To jednak nie wszystko, bowiem Yanosik RS niejako ochroni nas przed utratą prawa jazdy za zbyt wysoką prędkość. W urządzeniu możemy włączyć specjalny alert, który uruchomi się automatycznie, gdy przekroczymy limit prędkości o ponad 50 km/h, dzięki czemu będziemy mogli odpowiednio szybko zareagować.

Jakby tego było mało, Yanosik RS jest również prawdziwym mistrzem od płatnych parkingów. W momencie, gdy znajdziemy się w strefie płatnego parkowania, urządzenie nas o tym poinformuje, a także przedstawi obowiązujący w danym obszarze cennik.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Yanosik podzielił się liczbą fotoradarów w krajach Europy

Sezon wyjazdowy w pełni, a więc serwis Yanosik przypomniał temat fotoradarów. Gdzie w Europie znajduje się ich najwięcej? Ile takich urządzeń jest w Polsce? Które miejsce w rankingu zajmuje nasz kraj? Szczegóły poniżej. 

Czytaj artykuł
Reklama

Yanosik RS – ile za niego zapłacimy?

Yanosik RS to najdroższe urządzenie z portfolio Yanosika, o czym – oprócz przedstawionych wcześniej funkcji – świadczy także odświeżony interfejs wyświetlacza (pracujący w trybie poziomym i pionowym) i luksusowy, ale klasyczny design.

Yanosik RS - cennik urządzeń

Skoro najnowszy Yanosik jest najdroższym produktem od twórców popularnego systemu, to ile w ogóle trzeba za niego zapłacić? Cena Yanosika RS wynosi 1739 zł, a w przypadku pozostałych urządzeń jest to odpowiednio: Yanosik GTR – 1139 zł, Yanosik GTm – 1139 zł i Yanosik XS – 499 zł.

Korzystacie na co dzień z Yanosika lub jakiegoś innego asystenta drogowego? Czy według Was Yanosik RS jest warty swojej wysokiej ceny?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa Yanosik

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!