Do
góry
publio_inkbook_ts_ (5)

Czytniki inkBOOK z dłuższą gwarancją | 3 dodatkowe miesiące

Skutki kryzysu epidemiologicznego są bez wątpienia odczuwalne na całym świecie – jedną z bardziej uciążliwych konsekwencji są ograniczenia związane z przemieszczaniem się i kontaktowaniem się z innymi ludźmi. Na przeciw swoim klientom wychodzą przeróżne firmy w tym inkBOOK Polska.

Aby zminimalizować niewygody spowodowane kwarantanną, firma inkBOOK Polska zdecydowała się o 3 miesiące przedłużyć gwarancję na swoje czytniki e-książek (oferta dotyczy urządzeń, których gwarancja kończy się pomiędzy 1.03 a 30.05.2020).

Zagrożenie związane z COVID-19 nie omija kwestii urządzeń mobilnych oraz realizacji usług z nimi związanych. W okresie kiedy zalecany jest dystans społeczny, nie mamy innego wyjścia, jak zgłaszać wszelkie roszczenia serwisowe drogą internetową lub telefoniczną, a sprzęt do naprawy wysyłać kurierem.  W obliczu sytuacji, w której się obecnie znaleźliśmy, firma inkBOOK Polska postanowiła odjąć wam jeden powód do zmartwień i przedłużyć gwarancję o 3 dodatkowe miesiące. 

➡ Sprawdź informacje o promocji

🛒 Sprawdź inne czytniki inkBook

↪ Najnowsze tytuły na czytniki

Wszystkie czytniki inkBOOK, których okres gwarancji kończy się między 1 marca a 30 maja 2020 r., zyskują dodatkowe 3 miesiące gwarancji na naprawy. Oferta przedłużenia dotyczy czytników ze wszystkich kanałów sprzedaży – także sieci handlowych. Producent ułatwił proces i aby skorzystać z przedłużenia gwarancji, wystarczy nam dowód zakupu. 

Warto w tym miejscu dodać, że wszystkie czytniki inkBOOK zakupione w firmowym sklepie objęte są 3-letnią gwarancją door-to-door ze strony producenta, który w okresie kwarantanny wprowadził także inne udogodnienia. Osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z czytnikami inkBOOK, ale wolałyby dogłębnie sprawdzić ich możliwości, mogą teraz testować wybrane urządzenie przez 21 dni, a jeśli czytnik nie spełni ich oczekiwań – bez konsekwencji odesłać go i otrzymać zwrot zapłaconej kwoty. Do końca maja trwają także zniżki na flagowe modele – inkBOOK Prime HD i inkBOOK Explore – które z kodem można kupić odpowiednio za 449 zł. i 739 zł. Więcej o tej akcji możecie przeczytać tutaj.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!