Darmowe Steamdecki co minutę na The Game Awards!

Firma Valve ogłosiła, że aby uczcić tegoroczne The Game Awards 2022, co minutę będzie rozdawać najdroższą możliwą wersję Steam Decka zupełnie za darmo. Loteria trwać będzie w czasie trwania imprezy w nocy z 8 na 9 grudnia. 

Jest haczyk, lecz Steam Deck jest tego warty

Oczywiście sama nagroda nie należy się każdemu, kto rzuci okiem na sam przebieg imprezy. Tylko osoby posiadające konto Steam mogą wziąć udział w losowaniu, jeśli nie zostali oni zablokowani w którejkolwiek grze Valve (tzw VAC-ban). Sama liczba Steam Decków również jest ściśle uzależniona od tego, ile zajmie sama uroczystość. Niemniej szacunki z poprzednich lat jasno wskazują, że szczęśliwców będzie od 120 do 180. 

Losowaniu podlega najdroższa wersja Steamdecka z dyskiem o pojemności 512GB

Oficjalne wymogi Steam

Oprócz samego posiadania konta Steam, Valve stawia przed widzami kolejne wymogi. Transmisję należy oglądać za pośrednictwem Steam.tv, na którym to czacie co minutę wyłaniany będzie zwyciężca. Aby kwalifikować się do losowania należy posiadać potwierdzony zakup na Steam w okresie od 14 listopada 2021 roku do 14 listopada 2022 roku. Oczywiście ostatnim wymogiem jest przebywanie na terytorium USA, Wielkiej Brytanii bądź Unii Europejskiej, lecz ten warunek w Polsce spełniamy z automatu. 

Źródło: Steam

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!