lg steam

Era Pary WRACA w innowacjach od LG

LG postanowiło wykorzystać parę wodną do dbania o nasze ubrania z minimalnym użyciem detergentów. Para wodna eksplozję popularności przeżyła w trakcie angielskiej rewolucji przemysłowej, a teraz wykorzystywana jest głównie w procesie otrzymywania energii elektrycznej.

Technologia True Steam

Pranie jest czynnością, do której nie potrzeba naszej większej uwagi. Wrzucamy do pralki ubrania, wsypujemy proszek i czekamy. Pralka wykona za nas resztę czynności, ale w tym miejscu należy się na chwilę zatrzymać. W każdym cyklu prania wykorzystujemy wodę, rocznie nawet 9000 litrów¹. Woda z roku na rok staje się coraz droższa², bywa także niebezpieczna dla pranego materiału, a niewielkie różnice w jej temperaturze wewnątrz bębna mogą powodować niedokładne wyczyszczenie.

DSC_6550_s.jpg

Technologia True Steam zaprezentowana w pralkach oraz suszarkach od firmy LG. Tworzy ona parę wodną, której zadaniem jest zniszczenie jak twierdzi producent 99.9% alergenów w pranych ubraniach, ale także zmiękcza tkaniny i czyni je bardziej puszystymi.

Dowiedz się więcej ➡ http://technostrefa.com/true_steam
LG Styler Sprawdź cenę ➡ http://technostrefa.com/lg_styler

Jest Smart

Jak przystało na firmę LG nie mogło zabraknąć funkcji Smart. W tym wypadku włączymy się z urządzeniami za pomocą sieci WiFi przy pomocy aplikacji Smart ThinQ możemy zarządzać programami prania czy też suszenia oraz otrzymywać powiadomienia o zakończonym cyklu.

Szafa pełna niespodzianek

Wisienką na torcie jest innowacyjne urządzenie o nazwie LG Styler. Producenci wiedzą iż lubimy zakładać czyste i świeżo wyprane ubrania. Odpowiedzią na tę potrzebę jest właśnie LG Styler, urządzenie kształtem przypominające wąską wysoką szafę wykorzystujące technologię True Steam. Dzięki niej jest w stanie w ciągu zaledwie 30 minut gruntownie odświeżyć używane, pogniecione czy też przesiąknięte intensywnym zapachem ubranie. To nie jest koniec jego możliwości, potrafi między innymi wysuszyć ubranie, które mieliśmy na sobie podczas ulewnego deszczu. Tak jak zostało wspomniane przy omawianiu technologii True Steam tak i tutaj para odkaża ubrania niszcząc do 99.9% alergenów i bakterii.

DSC_6283_1_s.jpg

Samo urządzenie wyposażone zostało w dotykowy ekran LCD pozwalający wybrać dany program. Zastosowano tam także możliwość integracji z aplikacją Smart ThinQ, która pozwala na bezprzewodowe sterowanie Styler’em z poziomu smartfona.

Dowiedz się więcej ➡ http://technostrefa.com/true_steam
LG Styler Sprawdź cenę ➡ http://technostrefa.com/lg_styler

Jakie jest wasze zdanie na temat technologii True Steam oraz samych urządzeń ją wykorzystujących? Zapraszam do wyrażania opinii w komentarzach.

DSC_6632_1_s.jpg

Źródła:

  1. https://www.rozmiar.com/ile-wody-zuzywa-pralka-automatyczna.php
  2. https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o-ksztaltowaniu-cen-za-dostarczanie-wody-i-odprowadzanie-sciekow.html
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!