Do
góry
appleEventMini

[AKTUALIZACJA] Event Apple – zapowiedź nowego iPad’a i MacBook’a??

To już pewne, 30 października odbędzie się kolejna konferencja Apple, tym razem w Nowym Jorku. Informacja jest o tyle potwierdzona, że z kolejnych redakcji napływają informacje o otrzymaniu specjalnego zaproszenia na wydarzenia organizowane właśnie przez Apple.

Slogan na zaproszeniu mówi: “There’s more in the making.”, jednoznacznie sugeruje to, że mamy się spodziewać jeszcze przynajmniej kilku zapowiedzi sprzętowych. Największe oczekiwania sprowadzają się do zaprezentowania nowej generacji iPad’ów Pro oraz MacBook’ów. Już od jakiegoś czasu w internecie pojawiały się ogromne ilości spekulacji właśnie dotyczących nowej serii iPad’ów, dlatego, że według domysłów ma to być zupełnie nowe urządzenie, względem tego, które znamy.


Sprawdź ceny nowych iPhone! ⤵
Cena iPhone Xs ➡ https://technostrefa.com/iphone_xs
Cena iPhone Xs Max ➡ https://technostrefa.com/iphone_xs_max
Cena iPhone Xr ➡ https://technostrefa.com/iphone_xr


Oczekiwane są dwie wersje iPad’a Pro, jedna z nich wyposażona w ekran 11-calowy natomiast druga 12.9-cala. Po za tym obydwa modele wspierać mają FaceID, a złącze lightning ma zostać zastąpione gniazdem USB-C.
Na wydarzeniu z dużą dozą prawdopodobieństwa zostaną zaprezentowane także nowe MacBook’i oraz iMac’i jednak na temat tego czego nowego możemy się spodziewać brak informacji.

[AKTUALIZACJA]

Dotarliśmy do inrofmacji, które potwierdzają, że w nowych iPad’ach Pro znajdzie się złącze USB-C, potwierdził te informacje japoński blog Macotakara. Jego redaktorzy mówią o tym wprost, iż podczas targów Global Source Mobile Electronics Trade Fair, gdzie mieli okazję porozmawiać z producentami akcesoriów. Każdych z nich miał jasno potwierdzić te informację. Daje to jasno do zrozumienia, że nowe tablety od Apple to nie jedynie puste gdybanie.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!