EZVIZ HP7 – pierwszy smart wideodomofon firmy

Podczas wyjazdów, tych krótszych i tych dłuższych wiele osób może martwić się o potencjalnych włamywaczy. Wideodomofony taki jak EZVIZ HP7 rozwiązują ten problem, a podczas obecności ułatwiają kontrolowanie kto odwiedza Wasz dom. Firma EZVIZ prezentuje model HP7.

Awatar Marta Urbaniak

Podczas wyjazdów, tych krótszych i tych dłuższych wiele osób może martwić się o potencjalnych włamywaczy. Wideodomofony taki jak EZVIZ HP7 rozwiązują ten problem, a podczas obecności ułatwiają kontrolowanie kto odwiedza Wasz dom. Firma EZVIZ prezentuje model HP7.

Wideodomofony są nieocenioną pomocą przy zachowaniu własnego bezpieczeństwa, jak i przeciwdziałaniu kradzieżom.

Firma EZVIZ prezentuje swój pierwszy inteligentny wideodomofon HP7.

Szeroki kąt widzenia – 162 stopnie, rejestracja nocna w podczerwieni i powiadomienia na aplikacje, to tylko niektóre z funkcji zapewniających bezpieczeństwo.

Wasze bezpieczeństwo, a prywatność postronnych ludzi zostaną niezachwiane dzięki ustawieniom strefy.

Urządzenie tego typu montuje się przede wszystkim, aby pod znieść poziom bezpieczeństwa Wam, jak i Waszej własności. Podgląd widoku na posesję w czasie rzeczywistym, kontrola kto nadchodzi, czy wideorozmowy to tylko niektóre funkcje, które oferuje wideodomofon.

EZVIZ HP7 pozwoli Wam na podgląd otoczenia w zakresie 162 stopni, a rejestrowanie obrazu odbędzie się w rozdzielczości 2K. Dzięki czemu łatwo rozpoznacie czy zbliża się Wasz przyjaciel sprzed lat czy może kurier z przesyłką. Kamera sama w sobie identyfikuje kto podchodzi do waszych drzwi.

Jeśli zaś chodzi o warunki nocne, które nie są łatwe do nagrywania, to nie ma tego problemu w tym przypadku. Widok jest rejestrowany na odległość do 5 m i to w podczerwieni.

Zabezpieczenia i prywatność

Zabezpieczenia są istotną kwestią, gdy chodzi o własną posesję i zapewnienie bezpieczeństwa właścicielowi przed potencjalnym rabunkiem czy uszczerbkiem na zdrowiu. Wejście przez bramę bądź drzwi odbywa się za pomocą specjalnego breloka, przez ekran zainstalowany wewnątrz domu lub w najwygodniejszy sposób, czyli z poziomu aplikacji.

Kolejną wygodną funkcją jest możliwość prowadzenia rozmów, ale nie tylko. Za pomocą modelu HP7 można zostawić informację dla kuriera pod Waszą nieobecność.

Inteligentny wideorejestrator nie bez przyczyny jest smart. Gdy tylko wykryje ruch, wysyła powiadomienie na aplikację o aktywności w zasięgu kamery. Jeśli przez waszą własność przebiegają często zwierzęta, to możecie dostosować czułość oraz strefę tak, aby wyłapywała jedynie ludzi.

W komplecie z wideodomofonem otrzymujecie także dotykowy ekran 7-calowy, aby obsługa i konfiguracja ustawień były łatwo dostępne. Dla przykładu możecie tam ustawić zmianę głosu, jeśli nie chcecie ujawniać swojej tożsamości rozmówcy.

Przechowywanie danych

Urządzenie umożliwia łączność Wi-Fi po pasmach 2,4 GHz lub 5 GHz. nagrania kompresowane są w standardzie H.265. Dzięki czemu ich rozmiar jest mniejszy nawet do 50%, ale zachowana zostaje dobra jakość obrazu.

Nagrania możecie przechowywać na karcie microSD o pojemności do 512 GB lub przesłać je do dedykowanej chmury EZVIZ CloudPlay. Gromadzenie danych to jedno, ale to co się na nich znajduje to druga kwestia. Jeśli chcecie mieć pewność, że nie doszło do uwiecznienia czyjegoś wizerunku poza Waszą posesją, bez zgody tej osoby to jest rozwiązanie. Możecie ustawić tak zwaną strefę zakazu filmowania.

Firma EZVIZ uzyskała certyfikaty od DNV, który prowadzi najnowsze usługi w tym zakresie i jest wiodącą jednostką. O jakich certyfikatach mowa? Między innymi w zakresie bezpieczeństwa informacji (ISO/IEC 27001:2013), ochrony danych osobowych (ISO/IEC 27701:2019) i bezpieczeństwa chmury (CSA STAR).

Jeśli zechcecie nabyć taki wideodomofon EZVIZ HP7, to będziecie mieli taką możliwość już od kwietnia tego roku za pośrednictwem sklepów Leroy Merlin.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez