EZVIZ RH1, czyli co może zaoferować pionowy odkurzacz z funkcją mopa

EZVIZ RH1, czyli co może zaoferować pionowy odkurzacz z funkcją mopa

Choć jeszcze jakiś czas temu nie było to takie oczywiste, tak teraz „inteligentny rozwój” w pełni dotknął również segment urządzeń domowych. Dotyczy to również odkurzaczy, takich jak EZVIZ RH1, który wyczyści podłogi na sucho, jak i na mokro!  

Firma znana dotąd z domowych zabezpieczeń stara się przebić na rynku inteligentnych urządzeń domowych do sprzątania.

Pomóc w tym ma ich bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania, który na jednym ładowaniu wysprząta dom o powierzchni 200 m².

Reklama

EZVIZ wkracza na polski rynek!

Marka EZVIZ do tej pory była znana przede wszystkim z produkcji kamer bezpieczeństwa i różnych zabezpieczeń do domów. Trzeba przyznać, że w tym segmencie zdecydowanie spisali się na medal, bowiem ich produkty niejednokrotnie przynosiły marce liczne sukcesy i wyróżnienia. Teraz jednak EZVIZ postanawia rozszerzyć swoją działalność, rozpoczynając od rozwoju planu inteligentnego czyszczenia i pielęgnacji podłóg.

EZVIZ RH1 - odkurzanie

Pierwszym produktem jest właśnie wspominany pionowy odkurzacz EZVIZ RH1, który ma pomóc z likwidowaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Niezależnie, czy mówimy o rozlanym napoju, tłustej substancji czy błocie, nic nie powinno stanąć na przeszkodzie tego urządzenia. Co więcej, EZVIZ nie zamierza zatrzymać się na jednym odkurzaczu i już teraz, firma zapowiada, że w planach jest pojawienie się na rynku modelu RS2. Starszy brat EZVIZ RH1 ma być nie tylko profesjonalnym odkurzaczem sprzątającym na sucho, jak i na mokro, ale też robotem ze stacją dokującą, napędzanym sztuczną inteligencją!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki odkurzacz bezprzewodowy kupić? Ranking 2024

Już nie raz zajmowaliśmy się autonomicznymi odkurzaczami. Teraz przyszedł czas by odpowiedzieć na pytanie, jaki odkurzacz bezprzewodowy warto kupić?

Czytaj artykuł
Reklama

Co potrafi EZVIZ RH1 na co dzień?

EZVIZ RH1 to, jak już wspominaliśmy wcześniej, odkurzacz przystosowany do zadań specjalnych. Odkurzacz ten został wyposażony w funkcję „wieloetapowego czyszczenia”, a w pokonaniu wszelkich barier ma pomóc ma niemała moc ssania, na poziomie 12 000 Pa! Wszystko po to, aby jednocześnie „wciągać” osadzony kurz z ciężko dostępnych miejsc, ale też w mgnieniu oka pozbywać się wszelkich mokrych zabrudzeń.

EZVIZ RH1 - mopowanie

Bezprzewodowy pomocnik działa na trzech trybach (Auto, Standard i Power), a w trakcie pracy automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia i wybiera jeden z dostępnych trybów. Według zapewnień producenta, na jednym pełnym ładowaniu, RH1 jest w stanie wysprzątać dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych.

EZVIZ RH1 - odkurzanie

Tworzymy technologie, które pomagają odnaleźć spokój i wygodę w domu. RH1 spełnia oczekiwania dotyczące wymarzonego odkurzacza domowego: jest superłatwy w użyciu, bezprzewodowy, aby można było go wszędzie zabrać, i wystarczająco mocny, aby wyczyścić wszystko w ciągu kilku minut – nawet siebie. Po rygorystycznych testach i licznych udoskonaleniach projektu jesteśmy pewni, że RH1 stanie się nowym ulubionym urządzeniem do sprzątania domu.

specjalistka ds. marketingu w EZVIZ Polska, Ewa Tokarska

We wnętrzu modelu RH1 znalazły się dwa osobne zbiorniki, między którymi odkurzacz rozdziela wodę czystą i brudną. W trakcie pracy wykorzystuje on wysokowydajną szczotkę walcową, która „umożliwia dokładne wypłukiwanie zanieczyszczenia w trakcie pracy”. Interesującym elementem jest także funkcja samooczyszczania, która ściąga z nas obowiązek czyszczenia mopa po każdej sesji. To ogranicza się do umieszczenia odkurzacza EZVIZ RH1 w stacji dokującej i uruchomienia wspomnianego cyklu, w trakcie którego urządzenie dokładnie wyczyści i wysuszy swoją szczotkę.

Korzystacie na co dzień z inteligentnych urządzeń domowych, czy może wolicie bardziej standardowe rozwiązania? Czy według Was firma EZVIZ ma szansę zaistnieć na polskim rynku?

ŹRÓDŁO: EZVIZ

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!