Fani Spider-Man’a pokochają najnowszą limitowaną edycję PlayStation 5

Fani Spider-Man’a pokochają najnowszą limitowaną edycję PlayStation 5

Już niedługo nastąpi premiera gry Marvel’s Spider-Man 2, czego nie mogą doczekać się fani przygód Petera Parkera i Milesa Moralesa. PlayStation już jakiś czas temu postanowiło stworzyć limitowaną edycję konsoli z motywem z nadchodzącej gry. Ciekawi co znajdziecie w środku?

PlayStation wydało limitowaną edycję konsoli z motywem z gry Marvel’s Spider-Man 2.

W pudełku znajdziecie konsolę, jak i kontroler z grafikami nawiązującymi do tytułu oraz grę samą w sobie.

W samą grę zagracie dopiero w dniu jej premiery, czyli 20 października.

Reklama

PlayStation 5 – Marvel’s Spider-Man 2 – edycja limitowana 

źródło grafiki PlayStation

Zostały już zaledwie 2 dni do premiery wyczekiwanej gry Marvel’s Spider-Man 2. Jednak miłośnicy tego tytułu mogą stać się jeszcze bardziej szczęśliwi. Bowiem PlayStation wydało limitowaną edycję PS5 z motywem nawiązującym właśnie do tego tytułu.

Osłona konsoli z lewej strony ukazuje biały symbol Spider-Man’a w prawym dolnym rogu na czerwonym w tle, a zaraz obok niego zbliżające się czarne macki symbiontów.

Jednak po zwróceniu wzroku na prawą stronę ujrzycie ten sam symbol, jednak już po środku i cały otoczony czarnym kolorem, symbolizujący pochłonięcie. Zatem widać wzornictwo mocno inspirowane drugą częścią przygód bohatera pająka.

Konsola to nie wszystko co ujrzycie po rozpakowaniu pudełka, które to samo w sobie przedstawia wcześniej wspomniane postacie na czerwonym tle. W środku znajdziecie limitowaną edycję kontrolera bezprzewodowego DualSense również skąpanym w identycznej grafice co konsola. Z nim lepiej wczujecie się w grę dzięki realistycznemu efektowi dotykowemu oraz adaptacyjnemu typu „Trigger”.

źródło grafiki PlayStation

Cyfryzacja i koniec z płytami

Ale to jeszcze nie wszystko. Zawartość opakowania zawiera również voucher z kodem do gry Marvel’s Spider-Man 2, abyście mogli cieszyć się wyczekiwanym tytułem. Oczywiście gra sam w sobie będzie dostępna 20 października i dopiero wtedy będziecie mogli uruchomić tytuł na zakupionej konsoli.

Zabieg umieszczenia kodu zamiast płyty jest zrozumiały, w końcu następuje cyfryzacja i odchodzi się od sprzedaży gier na fizycznych nośnikach. Jednak szkoda, że nie pomyślano o umieszczeniu pudełka z grą Marvel’s Spider-Man 2, czy tym bardziej z limitowanym “steelbook casem”. Z prostego powodu. Zapaleni fani byliby zachwyceni możliwością posiadania fizycznej wersji, która dumnie prezentowała by się na ich półce.

Reklama

Drogo? Czy opłacalnie?

Całość jest limitowaną edycją w ograniczonym nakładzie, więc lepiej pospieszyć się z zakupem, jeśli macie takie plany. Konsola skąpana w czerwieni i czerni jest dostępna do kupienia w wersji Digital, jak i tej z napędem. Cały zestaw kosztuje 3 099 złotych. Nie jest to mała kwota.

Jednak sama konsola z kontrolerem DualSense w oryginalnym wyglądzie to wydatek 2 700 zł, a sama gra kosztuje 339 zł. Jeśli chcielibyście dokupić jeszcze osłonki z motywem, bo jest taka opcja, to zapłacicie 299 zł. Po zsumowaniu wychodzi kwota 3 338 zł. Zatem jeśli jesteście wielkimi fanami Spider-Man’a i zależy Wam na konsoli z motywem z gry, to warto kupić już gotowy zestaw.

Źródło: PlayStation #1, #2
Źródło miniaturki: X (dawniej Twitter)

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!