Do
góry

FIFA 21 – darmowy upgrade do nowej generacji!

Obecne premiery gier mogą wprowadzić lekkie zamieszanie. Jednak EA z grą FIFA 21 jest na to gotowe, a ponadto zaplanował dodatkowe atrakcje.

Nowe konsole nadchodzą wielkimi krokami. Zarówno Sony jak i Microsoft podali już dokładne daty premiery swoich nowych urządzeń dla entuzjastów gamingu. Choć daty są już doskonale znane to wciąż niejasne pozostaje wiele szczegółów. Jednym z nich są produkcje wieloplatformowe oraz przede wszystkim międzygeneracyjne. Jedną z takich produkcji jest doskonale znana FIFA 21.

Deadline Day

fifa 21

Wraz ze zbliżającą się premierą FIFA 21, EA Sports chce uhonorować wszystkich aktualnych graczy, Jeżeli zalogujecie się do pełnej wersji gry FIFA 21 do godziny 8:59 w sobotę 10 października 2020 r. (na PlayStation 4, Xbox One oraz PC), zostanie Wam przyznana całkiem nowa paczka Deadline Day. Wspomniany pakiet zawiera karty na wypożyczeniu z największymi transferami lata, a także niewymiennym graczem Drużyny Tygodnia. Więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie.

Dwie wersje w jednym

Gracze już doskonale wiedzą, że na nowe konsole pojawią się gry, które już miały swoja premierę. W innych przypadkach gry będą wydawane na wszystkie platformy już po premierze nowych konsol. Kwestia tego czy mając grę na obecną generację będzie można ją uruchomić na nowszej konsoli jest w pełni zależna od wydawcy. W przypadku EA oraz gry FIFA 21 możecie spać spokojnie i cieszyć się grą już teraz.

fifa 21

Jak informuje sam wydawca kupując przykładowo grę na PS4, będziecie mogli skorzystać z darmowego ulepszenia do wersji na PS5. W przypadku konsol Xbox sytuacja wygląda analogicznie. Na całą akcję nałożono jednak dwa ograniczenia. Jeżeli grę zakupicie na fizycznym nośniku i będziecie chcieli ją uruchomić na nowej generacji to musi być to wersja ze stacją dysków. Sama promocja obejmie też wersje cyfrowe. Wystarczy, że zalogujecie się do konsolowego sklepu i pobierzecie ulepszoną wersję gry.

Drugim ograniczeniem jest czas trwania całej akcji. Ta zakończy się dokładnie w dniu premiery gry FIFA 22. Więc macie sporo czasu na ewentualny upgrade. Ponadto wszystkie postępy poczynione w FIFA 21 Ultimate Team i cała pozyskana zawartość (w tym piłkarze, karty, monety, FIFA Points, bilans spotkań czy pozycja w rankingu) oraz postępy w trybie VOLTA FOOTBALL. Wszystko to zostanie przeniesione na PlayStation 5 lub Xbox Series X. Szczegółowe informacje na temat oferty „Dwie wersje w jednym” znajdują się na tej stronie.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!