Do
góry

FreeBuds Studio i okulary Eyewear II już w Polsce!

Firma Huawei wprowadziła na rynek Polski słuchawki FreeBuds Studio oraz okulary Eyewear II. Te dwa gadżety miały już swoją globalną premierę.

Huawei dziś wprowadził na nasz rynek dwa zupełnie nowe gadżety z półki premium. Ta odnosi się nie tylko do ceny, ale też jakości wykonania czy zastosowanych technologii. Jeden z dwóch gadżetów miał już okazję pojawić się na łamach naszego portalu. Kilka dni temu zamieściliśmy pełen test okularów Huawei x Gentle Monster Eyewear II. Jeżeli interesuje Was ten niecodzienny gadżet to koniecznie sprawdźcie poniższy artykuł.

FreeBuds Studio

freebuds studio

To zupełnie nowe słuchawki, a właściwie całkiem nowy segment produktowy, do którego wielu producentów się przymierza. Pełnowymiarowe słuchawki bezprzewodowe wraz z integracją w ekosystem Huawei. Jest to coś, z czym jeszcze nie mieliśmy do czynienia. A jak przystało na Chińskiego giganta jest to zrobione nie tylko po mistrzowsku, ale też z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Połączenie bez zakłóceń

Huawei FreeBuds Studio to pierwsze bezprzewodowe słuchawki z podwójną anteną zapewniającą zasięg Bluetooth 360°. Nawet w miejscach o silnych zakłóceniach sygnału, ta konstrukcja pozwoli zidentyfikować i automatycznie przełączyć się na inną antenę. Huawei FreeBuds Studio umożliwia także połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. A to wszystko bez konieczności rozłączania słuchawek i ponownego ich łączenia. Oczywiście, mimo, że są to słuchawki firmy Huawei to możecie je połączyć z dowolnym sprzętem pochodzącym także spoza portfolio firmy.

Słuchawki dopasowane do każdego

freebuds studio

Geometryczny kształt słuchawek zapewnia wygodę użytkowania. Wyposażono jest w relatywnie duże nauszniki o wymiarach 65 mm x 42 mm, dzięki czemu dopasowują się do każdego kształtu głowy. Nauszniki wykonane są z miękkiej i wygodnej skóry proteinowej, która zapewnia doskonałą izolację przed dźwiękami z zewnątrz. Te dodatkowo pomagają w osiągnięciu tak dobrego efektu ANC.

Opływowy kształt pałąka łączącego pozwala dopasować się do każdego kształtu i rozmiaru głowy. Słuchawki wyposażone są w intuicyjne sterowanie za pomocą gestów – na przykład przeciągnięcie palcem w górę lub w dół po nauszniku zwiększa lub zmniejsza głośność. Z kolei dwukrotne dotknięcie słuchawki – wstrzymuje lub wznawia muzykę, a także pozwala odbierać lub kończyć rozmowy.

Długi czas pracy na jednym ładowaniu

W pełni naładowanie słuchawki pozwalają na odtwarzanie muzyki z użyciem ANC do 20 godzin, a przy wyłączonym ANC – do 24 godzin. Już 10-minutowe doładowanie pozwala na dodatkowe 5 godzin pracy z włączonym ANC. A z wyłączonym aktywnym tłumieniem szumów jest to nawet 8 godzin.

Doskonała jakość dźwięku i ANC

Huawei FreeBuds Studio zapewniają wysokiej jakości wrażenia dźwiękowe. Wszytko dzięki profesjonalnym komponentom akustycznym pozwalającym na obsługę szerokiego zakresu częstotliwości – od 4 do 48 kHz. Czterowarstwowa 40-milimetrowa membrana polimerowa zapewnia szerszy zakres przenoszenia i wyższą czułość. Podczas gdy opracowana przez Huawei technologia bezprzewodowego kodeka audio L2HC pozwala osiągnąć szybkość transmisji dźwięku do 960 kb/s.

freebuds studio

Innowacyjna dwuwarstwowa struktura izolacji akustycznej „TAT” oraz inteligentne dynamiczne ANC pozwalają na redukcję szumów do 40 dB. Dzięki wbudowanemu czujnikowi IMU oraz systemowi mikrofonów, słuchawki dokładnie wykrywają dźwięk ze świata zewnętrznego. Na tej podstawie dostosowują się do otoczenia w celu osiągnięcia lepszych efektów redukcji szumów.

FreeBuds Studio obsługują tryb „świadomość”, który pozwala użytkownikowi prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek. Jeżeli jednak nie przepadacie za słuchawkami pełnowymiarowymi możecie sprawdzić, co potrafią FreeBuds Pro. Ich test pojawił się już na naszej stronie.

Dostępność

Od 20 do 30 listopada, nowe słuchawki można kupić w ofercie premierowej w atrakcyjnej, rekomendowanej cenie 999 zł i do tego w zestawie z inteligentną opaską sportową Huawei Band 4. W sprzedaży regularnej, która rozpocznie się 1 grudnia, słuchawki będą dostępne w rekomendowanej cenie 1399 zł.

Oferta premierowa w zestawie z opaską Huawei Band 4 dostępna jest w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (zależnie od obowiązujących rozporządzeń dotyczących działalności galerii handlowych) oraz w sklepach: Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD oraz x-kom. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej i w sklepach.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku okularów Eyewear II. Oferta premierowa na okulary potrwa od 20 do 30 listopada i w tym czasie będzie można je kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 999 zł. Sprzedaż regularna rozpocznie się 1 grudnia i od tego dnia rekomendowana cena urządzenia będzie wynosić 1399 zł. Co istotne do Polski trafił jedynie jeden model okularów, a mianowicie Smart Lang. Nie ma, więc opcji zamówienia tego modelu wraz ze szkłami korekcyjnymi.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!