Do
góry
AVM Mesh Set 7530 + 1200

FRITZ Mesh Set | Mesh WiFi w każdym domu!

Osiągnięcie szybkiego i niezawodnego Wi-Fi w każdym zakątku domu to zadanie nie należące do tych najłatwiejszych. Wszystko wiąże się z odpowiednio silnym sygnałem. Jednym z rozwiązań jest technologia Mesh Wi-Fi, która między innymi dostępna jest na urządzeniach marki FRITZ!.

Jak dotąd takie rozwiązania uchodziły za dość kosztowne, natomiast teraz pojawiła się zupełnie nowa opcja na rynku w postaci zestawu FRITZ Mesh Set. W jego skład wchodzi Router FRITZ!Box 7530 oraz wzmacniacz sygnału FRITZ!Repeater 1200. 

Wspomniany router znajdzie zastosowanie w każdym domu i połączy wszystkie smartfony, tablety, smart TV oraz inne urządzenia z siecią. Sam router pracuje w dwóch pasmach, 2.4GHz, która pozwala na przesyłanie danych z maksymalną prędkością 400 Mbps oraz 5GHz, w którym rozwijane prędkości sięgają nawet 866 Mbps. Dodatkowo może pełnić także funkcję wszechstronnej centralki telefonicznej. 

➡ Kup FRITZ! Mesh Set

➡ Sprawdź cenę zestawu na Allegro

Co się zaś tyczy samego wzmacniacza sygnału, ten obsługuje technologię Mesh dzięki czemu łączy się bezpośrednio z routerem. Sprawia, to że sygnał jest nie tylko wzmocniony, ale także pozbawiony większych opóźnień. Te mogą sięgnąć maksymalnie kilku milisekund co w przypadku połączeń bezprzewodowych jest doskonałym wynikiem. Sam FRITZ!Repeater jest także wyposażony w gniazdo LAN przez co możecie się cieszyć pełną prędkością internetu w każdym zakątku domu. Całe urządzenie montuje się bezpośrednio w gniazdku, przez co nie ma konieczności ciągnięcia kabli czy problemów z ostatecznym ustawieniem urządzenia. 

Mesh Wi-Fi

Cały zestaw został stworzony z myślą o użytkownikach. Całość jest banalnie prosta zarówno w instalacji jak i późniejszej konfiguracji. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby podłączyć wzmacniacz do routera i stworzyć niezwykle szybką sieć, której wszystkie elementy komunikują się ze sobą, synchronizują ustawienia i zwiększają wydajność podłączonych urządzeń końcowych. Dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak: sterowanie siecią WiFi mesh, kształtowanie wiązki (beamforming) i inteligentne wybieranie pasma (crossband repeating), urządzenia FRITZ! zapewniają optymalną wydajność domowej sieci bezprzewodowej. 

W interfejsie routera możecie sprawdzić, jak w danej chwili pracuje sieć, które urządzenia podłączone są do którego punktu dostępu oraz, jaka jest szybkość i jakość połączenia. Całość możecie zrobić także z poziomu smartfona oraz aplikacji FRITZ!App WLAN. Mierzy ona przepustowość danych przesyłanych przez urządzenie końcowe oraz jakość, szybkość połączenia w sieci domowej jak i pozwala na konfigurację nowych urządzeń. 

O technologii Mesh Wi-Fi oraz rozwiązaniach firmy FRITZ! w tym zakresie mówiliśmy jeszcze w jednym z odcinków na naszym kanale. Jeżeli jesteście tym zainteresowani to koniecznie go sprawdźcie. 

Dostępność w Polsce

Zestaw FRITZ! Mesh Set składa się z 2 produktów: routera FRITZ!Box 7530 i wzmacniacza sygnału FRITZ!Repeater 1200. Zestaw w Polsce jest dostępny w Strefie Marek Allegro oraz w polskim Sklepie Patronackim FRITZ!Box. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 749 zł. 

➡ Kup FRITZ! Mesh Set

➡ Sprawdź cenę zestawu na Allegro

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!