Galaxy Watch 4 – rendery sprzętu trafiły do sieci

Galaxy Watch 4 – rendery sprzętu trafiły do sieci

W końcu zobaczyliśmy efekt współpracy Samsunga i Google. Galaxy Watch 4 prezentuje się nad wyraz elegancko!

Galaxy Watch 4, czyli owoc współpracy

Reklama

Nikt się nie spodziewał, że kolosy na rynku technologicznym połączą siły. A tutaj proszę! Co prawda Samsung i Google od 2019 roku zacieśniają współpracę, ale w 2020 roku dały temu konkretny wyraz. I tak oto wynikiem nowej przyjaźni jest Galaxy Watch 4, który w końcu został ujawniony. A sprzęt naprawdę wygląda bardzo ładnie!

Smartwatch oferuje zgodność z MIL-STD 810G (sprzęt radzący sobie w każdych warunkach), GPS i ochrona Gorilla Glass DX+. Jednak to nie wszystko. Wodoodporność oznaczono na poziomie do 5 ATM, co oznacza, że przeżyje on przypadkowy prysznic, ale nie popływamy z nim w basenie lub w morzu. Galaxy Watch 4 trafi do sprzedaży w dwóch rozmiarach: 40 mm i 44 mm. 

Co z systemem operacyjnym?

Galaxy Watch 4 ma być napędzany nowym, zunifikowanym systemem Wear OS. Niestety nadal nie wiemy o nim zbyt wiele. Chociaż w renderach widoczne są niektóre tarcze zegarka, tak naprawdę nie pokazują one żadnego z podstawowych programów. Najpewniej Google zdradzi więcej szczegółów jeszcze w tym roku, ale nie mamy co do tego całkowitej pewności.

Nowością w sprzęcie będzie czujnik BIA, o którym marzyli fani sportu. Jego zadaniem będzie określenie składu ciała – w szczególności poziomu masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej. To ułatwi wielu sportowcom lepsze planowanie treningów oraz kontrolowanie swoich postępów.

A jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej nowinek ze świata technologii mobilnych, to dzisiaj czeka was bardzo ciekawe wydarzenie od Samsunga.

Reklama

MWC 2021 – gdzie można obejrzeć?

W dniach od 28 czerwca do 1 lipca odbędzie się Mobile World Congress w Barcelonie. Z powodu obecnej sytuacji większości odbywa się ona zdalnie. W jej trakcie wiele firm technologicznych będzie prezentowało swoje najnowsze produkty oraz rozwiązania.  

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Samsung ogłasza wirtualny event na MWC 2021!

Samsung niestety odwołał swoją obecność na tegorocznych targach MWC. Jednocześnie zapowiedzieli wirtualny event dla wszystkich!

Czytaj artykuł

Samsung będzie miał swoją własną prezentację o nazwie Galaxy Session. Jeśli chcielibyście ją obejrzeć na żywo, to możecie to zrobić na dwa sposoby: w Samsung Newsroom lub na Samsung YouTube. Rozpocznie się o godzinie 19:15 czasu środkowoeuropejskiego.

Jeśli więc macie wolny wieczór i chcecie dowiedzieć się więcej o nowościach od koreańskiego producenta… wiecie co robić.

Źródła: IndianExpress, GSMArena, SamMobile, 9to5Google

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!