Do
góry

Galaxy Watch Active2 w mega promocji!

Promocji na smartwatche nigdy dość. Już za chwilę startuje cashback w sklepie RTV Euro AGD na Samsunga Galaxy Watch Active2!

Za oknem powoli robi się ciepło, a już niewiele czasu dzieli nas od słonecznego lata. To idealna okazja, by rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu. W tym mogą Wam pomóc właśnie zegarki typu smart, ale co właściwie Galaxy Watch Active2 ma do zaoferowania?

Galaxy Watch Active2

Galaxy Watch Active2

Modele z serii Galaxy Active są stworzone do śledzenia aktywności fizycznej, jednak łączą w sobie także niezwykle elegancki design, dzięki czemu możecie ich używać zarówno w trakcie treningu, jak i na spotkaniu biznesowym. Jednocześnie na pokładzie nie zabrakło funkcji, które na bieżąco śledzą stan Waszego zdrowia i poinformują, jeżeli coś będzie znacząco odbiegać od normy.

Istotne funkcje zdrowotne

Na pokładzie Galaxy Watch Active2 znalazły się wszystkie kluczowe funkcje do pomiaru Waszego stanu zdrowia. Oczywiście podstawowym jest tutaj pulsometr, który mierzy tętno w trakcie całego dnia. Pełni on jednak jeszcze kilka innych funkcji. Jedną z nich jest pomiar aktywności w trakcie snu. Z jego pomocą zegarek określa w jakiej fazie snu się znajdujecie. Takie informacje pomogą Wam określić czy śpicie odpowiednio dużo oraz czy śpicie zdrowo.

Innym całkiem ciekawym pomiarem jest obecny w Actice2 poziom stresu. Zegarek przez cały czas bada czy nie jesteście zbyt mocno zestresowani. Jeżeli poziom zdenerwowania przekracza dopuszczalną normę, to dostaniecie stosowne powiadomienie oraz propozycję wykonania uspokajających ćwiczeń oddechowych.

Galaxy Watch Active2

EKG

Zastosowany pulsometr ma także jeszcze jedno zastosowanie, a konkretniej pomiar ciśnienia krwi. To oczywiście nie będzie tak dokładne jak przeprowadzone klasycznym i dedykowanym narzędziem. Jednak bez większych trudności potrafi wykryć nieprawidłowości w dobowym rytmie serca i zwrócić uwagę na potencjalne problemy z Waszym zdrowiem. Funkcja EKG jest niemałą nowością w serii Galaxy Watch, a zwłaszcza w przypadku zegarków dla systemu Android.

Jak skorzystać z promocji?

Tak jak pisaliśmy we wstępie, Galaxy Watch Active2 dostępny będzie w świetnej promocji w sklepie RTV Euro AGD. Od jutra tj. 12 kwietnia zyskacie szansę na odzyskanie 300 zł w formie cashbacku. Okazja obejmuje zarówno modele w rozmiarze 40 jak i 44 mm oraz wersje ze stali nierdzewnej i aluminium.

Galaxy Watch Active2

Przykładowo Galaxy Watch Active2 44 mm w kopercie z aluminium kupicie w cenie 1149 zł. Wraz z cashbackiem ta spada do zaledwie 849 zł. Żeby mieć szansę na tak pokaźny zwrot gotówki musicie zakupić zegarek z tej serii w terminie do 25. kwietnia. Później do 28. kwietnia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z dowodem zakupu oraz numerem konta bankowego. Ten ostatni jest konieczny, byście otrzymali zwrot gotówki bezpośrednio na konto.

Później nie pozostaje Wam nic innego, jak cierpliwie czekać. W ciągu następnych 21 dni kalendarzowych otrzymacie pieniądze z powrotem na Wasze konto. Więcej szczegółów oraz dokładny proces całego zgłoszenia znajdziecie już bezpośrednio na stronie RTV Euro AGD. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!