Do
góry
galaxyXmini

Galaxy X zaprezentowany!

Na konferencji Samsung Developer Conference zaprezentowana została nowa technologia, która pozwala na tworzenie elastycznych ekranów w smartfonach. Tym samym przewidywania odnośnie modelu Galaxy X okazały się prawdą.

kPBmgj42GgQiMpHtpZp3ce-1920-80

Podczas całej konferencji poruszone zostały między innymi tematy dotyczące asystenta Bixby oraz technologii IoT. Jedną z ciekawszych nowości jest nowy interfejs One UI. wprowadza zupełnie nowy Material Design w nakładce instalowanej w Samsungach. Beta testy mają mieć miejsce między innymi w Korei czy Niemczech. Reszta świata otrzyma go w styczniu 2019.

Najbardziej oczekiwana nowość, czyli Samsung Galaxy X wyposażony został w dwa ekrany. Od frontu znajduje się jeden standardowy wyświetlacz, prawdopodobnie jest to matryca typu Amoled, natomiast po rozłożeniu naszym oczom ukazuje się duży ekran o wymiarach zbliżonych do tabletu.

QPwyKCyVPgFZwLFCP3PEeX-1920-80

Samsung nie podzielił się dokładną specyfikacją nowego modelu, podobnie jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny. Sala została zaciemniona do tego stopnia, że widać było jedynie wyświetlacze. Nie dało się jednak nie zauważyć dysproporcji frontowego wyświetlacza względem obudowy. Sugeruje to bardzo mocno iż jest to prototyp, a produkt finalny będzie się znacząco różnić od tego co dane nam było zobaczyć dzisiejszego wieczoru.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!