Do
góry

Gdzie oglądać konferencje Made by Google? Premiera Pixel 3!

9 października, to już dzisiaj o godzinie 17 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Made by Google. Głównym punktem programu będzie oczywiście Pixel 3 oraz Pixel 3 XL, które były już bohaterami wielu przecieków, a to wszystko jeszcze przed oficjalną zapowiedzią. Jednak już za zaledwie kilka godzin otrzymamy konkretne informacje dotyczące specyfikacji oraz możliwości najnowszych flagowców od Google.

Pixel 2 64 GB Cena: https://technostrefa.com/pixel_2_64
Pixel 2 XL 128 GB Cena: https://technostrefa.com/pixel_2_xl_128


W jednym z poprzednich artykułów informowaliśmy was o największym przecieku dotyczącym Pixel’a 3 XL, który został kupiony przez jednego z dziennikarzy redakcji engadget. Znajdziecie tam między innymi specyfikację ale także informacje o baterii czy aparatach, które wzbudzają lekkie kontrowersje.

KLIK ➡ Google Pixel 3 XL zakupiony przed premierą!

Znalezione obrazy dla zapytania made by google

Jednakże konferencja najprawdopodobniej nie skupi się jedynie na telefonach prezentowanych przez Google już po raz 3. Kilka dni temu głośno było między innymi asystent głosowy Google, który w końcu udostępniony ma zostać w języku polskim. Jednakże są to jedynie spekulacje. Pisaliśmy już o tym w naszym artykule.

KLIK ➡ Google asystent po Polsku!

Całą konferencję giganta z Mountain View możecie bez przeszkód zobaczyć na oficjalnym kanale YouTube. Ustawie przypomnienie na 17:00 i wyczekujcie najnowszych wieści dotyczących omawianych smartfonów jak i innych rewelacji jakimi Google może nas jedynie zaskoczyć.


Pixel 2 64 GB Cena ? https://technostrefa.com/pixel_2_64
Pixel 2 XL 128 GB Cena ? https://technostrefa.com/pixel_2_xl_128


Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!