Do
góry

Google Play Pass wchodzi do Polski!

Czyli kolejna subskrypcja do kolekcji, która pozbawia nas reklam w darmowych aplikacjach. A może jednak Google Play Pass oferuje coś więcej?

Na nasz rynek właśnie trafiła zupełnie nowa usługa z oferty giganta z Mountain View. Google Play Pass wystartował za oceanem już w połowie 2019 roku. To właśnie wtedy Google rozpoczął działania by zaoferować swoim użytkownikom pakiet ciekawych gier i aplikacji.

W skład subskrypcji wchodzi grubo ponad 550 różnych tytułów. Nie tylko relaksujących gier, ale też prawdziwych klasyków. Wśród tych wszystkich tytułów są też przydatne aplikacje, mogące poprawić waszą efektywność.

Lista jak się domyślacie jest całkiem spora i nie sposób wymienić tutaj wszystkich tytułów zarówno gier jak i aplikacji. Całą listę znajdziecie tutaj na portalu Android Authority. Jednak wybraliśmy kilka najciekawszych apek, jakie znajdą się w nowym abonamencie dostępnym w Google Play.

  • Sonic the Hedgehog
  • Monument Valley
  • Terraria
  • Star Wars: Knights of the Old Republic
  • LIMBO
  • This War of Mine
  • Teslagrad

Dodatkowo sama usługa, co miesiąc będzie się rozszerzać o nowe tytuły. Już teraz wiemy, że do końca tego roku pojawić się ma kilka wartych uwagi gier w abonamencie. Będą to zarówno zupełnie nowe produkcje jak Olo Loco czy Bright Paw jak i znane klasyki Dakka Squadron od Phosphor albo seria Worms od Team17.

Ogrom aplikacji za…

Korzystanie z usługi można rozpocząć od miesięcznego okresu próbnego. Subskrypcję będzie można natomiast wykupić za 22,99 zł na miesiąc. Albo możecie też zaoszczędzić dzięki subskrypcji rocznej za 139,99 zł.

Podobnie jak w przypadku biblioteki rodzinnej Google Play, czy innego konta rodzinnego na przykład na YouTube, administratorzy mają dodatkowe uprawnienia. Mogą oni udostępniać swoją subskrypcję Play Pass nawet pięciu innym członkom grupy rodzinnej w Google. Każdy może korzystać z dostępu do Play Pass indywidualnie, więc to, co pobierają inni członkowie rodziny nie będzie miało wpływu na aktywność i doświadczenia każdego z nich.

Aby ułatwić znalezienie wszystkich tych aplikacji i gier, dodana została również specjalna karta Play Pass dla subskrybentów. Aplikacje i gry Play Pass będzie można znaleźć także w Sklepie Play – wystarczy poszukać charakterystycznego „biletu” Play Pass. Wszystkie aplikacje i gry odnalezione na stronie głównej Play Pass lub oznaczone „biletem” w Sklepie Play będą całkowicie odblokowane w ramach subskrypcji.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!