Hama na PGA 2019 | Nowości dla leworęcznych! | KONKURS

Myszy dla leworęcznych (i nie tylko) czy bezgłośna mechaniczna klawiatura – te oraz inne nowości dla graczy będzie można zobaczyć na stoisku Hama podczas targów Poznań Game Arena 2019.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Myszy dla leworęcznych (i nie tylko) czy bezgłośna mechaniczna klawiatura – te oraz inne nowości dla graczy będzie można zobaczyć na stoisku Hama podczas targów Poznań Game Arena 2019.

PGA to doskonała okazja do poznania premierowych gier oraz produktów dedykowanych graczom. I tych drugich z pewnością nie będzie brakowało na stoisku Hamy. Wśród nich znajdą się wspomniane myszy „1.000 Morph unleashed” i „Reaper 900 Morph”. Ich kształt można zmieniać, a także dopasowywać do prawo- i leworęcznych użytkowników. Mechaniczna klawiatura „Exodus 900” do gier o wymaganej bardzo szybkiej reakcji. Te i inne produkty marki uRage od Hamy można będzie obejrzeć w pawilonie nr 7. 

Zmień kształt i dopasuj do swojej dłoni

Precyzyjne ruchy, optymalna ergonomia i wysokie DPI – tak w skrócie można opisać premierowe myszy marki uRage. Bezprzewodowy model „1.000 Morph unleashed” posiada regulowane DPI do 10 000 jednostek, z kolei przewodowy „Reaper 900 Morph” – do 16 000. Zapewnia to bardzo szybkie ruchy kursora w zależności od potrzeb. Produkty są wyposażone w cztery boczne części, które można odłączyć za pomocą magnetycznego zapięcia. Pozwala to na zmianę kształtu urządzenia w każdy możliwy sposób – dopasowując go do prawo- jak i leworęcznych użytkowników, tworząc mysz ergonomiczną, symetryczną lub o innej wadze.

Tym sposobem niezależnie od sytuacji, zawsze można idealnie dopasować ją do dłoni. Dodatkowo model bezprzewodowy „1.000 Morph unleashed” wyposażony jest w opcjonalny kabel USB-C, którego można użyć do ładowania myszy nawet w trakcie gry. Premierowe urządzenia mają na pokładzie także wyświetlacz LED, który przy różnych poziomach DPI zmienia kolor. Antypoślizgowa powłoka zapewnia myszy większą przyczepność, a teflonowe ślizgi – płynne ruchy urządzenia na podkładce. Oba modele oferują odświeżanie na poziomie 1000Hz. 

Reaguj, tak szybko, jak to możliwe

Mechaniczna klawiatura „Exodus 900” została wyposażona w przełączniki Outemu Brown, czyli takie mające wyczuwalny, ale słyszalny klik podczas ich aktywacji. Sprawdzą się zarówno do grania, jak i pisania. Specjalne przełączniki zapewniają doskonały czas reakcji, a także są bardzo trwałe – pozwalają na ponad 50 milionów naciśnięć klawiszy. Model „Exodus 900” został wyposażony w podświetlenie RGB, które w każdej chwili można wyłączyć. Osobno steruje się podświetleniem klawiatury i boków. Dodatkowo pokrętło do regulacji głośności i natężenia oświetlenia oraz wyjmowany magnetyczny uchwyt na nadgarstek. Ponadto zostało wyposażone w zintegrowaną pamięć ustawień makro i oświetlenia oraz indywidualnie programowalne standardowe klawisze, a także dodatkowe, takie jak: 6 makr i 4 multimedialne oraz w 12 multimedialnych funkcji. 

Oprócz nowości dla graczy oraz standardowej oferty, na odwiedzających stoisko firmy Hama na PGA czekać będą konkursy z nagrodami, a także stoiska komputerowe, przy których będzie można przetestować wybrane sprzęty gamingowe uRage, grając w tak popularne gry, jak League of Legends czy Counter Strike: GO.

Najnowsze myszy trafią do sprzedaży w Polsce pod koniec miesiąca, natomiast klawiatura jest już dostępna. 

Cena myszy „1.000 Morph unleashed”: 199 zł
Cena myszy „Reaper 900 Morph”: 179 zł
Cena klawiatury „Exodus 900”: 299 zł

Na naszym profilu na Instagramie, razem z Hama Polska zorganizowaliśmy dla was konkurs. Jeżeli chcecie zgarnąć ciekawe nagrody dla graczy to koniecznie sprawdźcie w linku poniżej.

Instagram TechnoStrefa

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez