Hisense 5S

Hisense 5S, czyli najmądrzejsze na świecie pralki, suszarki i pralko-suszarki!

Hisense to marka, która z roku na rok umacnia swoją pozycję rynku AGD. Producenci po raz kolejny starają się pokazać swoje zalety, prezentując serię 5S, pełną nowych inteligentnych urządzeń domowych!

Awatar Kamil Malczyk

Pranie nigdy nie było łatwiejsze!

Pierwszym z bohaterów serii inteligentnych urządzeń Hisense 5S, jest ich nowa pralka z funkcją Auto Dosing, która pozwoli nam na blisko miesiąc (24 prania) zapomnieć o detergencie! Inteligentny system samodzielnie dozuje odpowiednią ilość środków czyszczących, w zależności od wagi ubrań.

Hisense 5S - Auto Wash

Domowe urządzenia nie powinny nas w żadnym stopniu ograniczać, z czego zdają sobie sprawę producenci tego modelu. Dzięki technologii Quick Wash+ możemy zadecydować czy chcemy zrobić szybkie pranie, czy może zapakować dużo ubrań na jeden raz – do wyboru mamy różne długości programów, od 15, do 49 minut!

Auto Wash tuż po uruchomieniu prania bada wielkość wsadu i na tej podstawie dobiera ilość wody i detergentów. Pralka od Hisense sprzyja również alergikom, bowiem – dzięki uwalnianej z dolnej części bębna parze wodnej – jest w stanie doskonale oczyścić ubrania, eliminując do nawet 99,99% bakterii!

Hisense 5S - Auto Dosing

Nie musimy martwić się też o higienę prania dzięki sterylnej uszczelce, procesowi czyszczeniu bębna oraz PureJetusuwaniu zanieczyszczeń z drzwiczek i szuflad. Mimo obsługi tak wielu funkcji, pralka z serii 5S jest dumnym reprezentantem „klasy A”, co oznacza, że jest energooszczędna.  

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

4K w projektorze? Hisense C1 to potrafi i to w 300-calach!

Najnowszy projektor laserowy od Hisense – 4K Laser Smart Mini Projector C1 – pozwoli Wam na uzyskanie efektów jak w kinie. Filmy czy gry będą na nim dobrze się prezentować dzięki 300-calowemu rzucanemu obrazu i wbudowanej technologii.

Czytaj artykuł

Już nigdy nie martw się o to, czy zdążysz wysuszyć ubrania na czas

Warto wspomnieć, że kolejny produkt z serii Hisense 5S, czyli inteligentna suszarka, oferuje specjalny program odświeżania jonizacją. Dzięki niemu, w zaledwie 10 minut, suszarka całkowicie zlikwiduje nieprzyjemny zapach z naszych ubrań.

Hisense 5S - program odświeżania jonizacją

Inteligentna suszarka, to i inteligentne programy. Program Auto Suszenie, za pomocą wbudowanych czujników, automatycznie reguluje czas suszenia, pozwalając nam przy tym zaoszczędzić czas, energię, ale też uszkodzenia tkanin!

Hisense 5S - delikatne suszenie

W dzisiejszym świecie najważniejszą walutą jest czas. To właśnie tę jednostkę możemy zaoszczędzić dzięki nowej suszarce z serii Hisense 5S, skracając czas suszenia nawet o połowę! Quick Dry 30’, czyli 30-minutowy program suszenia, jest w stanie zapewnić takie same wyniki, jak nawet dwa razy dłuższe programy.

Hisense 5S - suszenie bez zagnieceń

Dzięki programowi przeciw zagnieceniom możemy zapomnieć o prasowaniu ubrań! W urządzeniu możemy umieścić elastyczny stojak Flex Rack, na którym ustawimy na przykład buty czy pluszowe zabawki, które poddamy: delikatnemu (Gentle Dry), antyalergicznemu (Allegry Care) i energooszczędnemu suszeniu.

Mało miejsca w domu? Żaden problem, oto smart pralko-suszarka

Posiadanie pralki i suszarki ma oczywiście swoje zalety, ale jeśli budżet lub brak wolnego miejsca uniemożliwia Wam wybór takiego rozwiązania, na rynku dostępne są pewne alternatywy. W tym wypadku mowa o pralko-suszarkach, a tak się składa, że takie urządzenie również pojawiło się w ofercie serii Hisense 5S.

Hisense 5S - Baby Care

Choć takie rozwiązanie raczej wskazuje na to, że producent musiał pójść na pewne ustępstwa, w przypadku tej inteligentnej pralko-suszarki wcale tak nie jest. Urządzenie to obsługuje większość wspomnianych wcześniej funkcji, takich jak Auto Dosing (dozowanie detergentu do 24 prań), czy Quick Wash+.

Hisense 5S - klasa energetyczna

Nie brakuje także wypuszczanej pary z bębna (eliminowanie do 99,99% bakterii), czy sterylnej gumowej uszczelki. Pralko-suszarka zapewnia tę samą jakość przy dwukrotnie mniejszej powierzchni (niż pralka i suszarka osobno), a także pozwala zaoszczędzić energię (klasa A dla prania, klasa D dla prania i suszenia).

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Rozmiar MA znaczenie! Oto 100-calowy telewizor od Hisense

Jednym z wymagań większości klientów podczas wyboru nowego telewizora jest zdecydowanie rozmiar jego ekranu. Jeśli dostępne na rynku propozycje Was nie satysfakcjonowały, Hisense wypuściło właśnie… 100-calowy telewizor!

Czytaj artykuł

Krótkie podsumowanie serii Hisense 5S

Pralka (klasa energetyczna A), która zmieści do 10,5 kg prania, dysponuje prędkością wirowania 1400 obr/min. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 2399 zł. Za suszarkę (A+++) z maksymalnie 10 kg załadunku i pompą ciepła, jako główną metodą suszenia – musimy zapłacić 2999 zł.

Hisense 5S - inteligentne pranie

Pralko-suszarka Hisense z prędkością wirowania 1400 obr/min jest dostępna w dwóch wariantach rozmiarowych, oferujących pojemność załadunku (pranie/suszenie) 12/8 lub 10,5/6 kg. Za urządzenie o następujących klasach energetycznych: pranie – A, pranie i suszenie – D, trzeba zapłacić 2699 zł.

Jakie parametry są dla Was najważniejsze podczas wyboru nowych sprzętów AGD? Korzystacie z pralki i suszarki, czy może z alternatywy 2w1?

Tekst powstał we współpracy z marką Hisense.

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.