Hisense: nowe centrum badań i rozwoju

Słowenia: nowe centrum badawczo-rozwojowe marki Hisense!

Hisense się nie zatrzymuje i podejmuje kolejne kroki, których celem jest dalszy rozwój na europejskim rynku. Teraz padło na Słowenię, gdzie ostatnio miało miejsce oficjalne otwarcie nowego centrum badawczo-rozwojowego.

Awatar Kamil Malczyk

Hisense się nie zatrzymuje i podejmuje kolejne kroki, których celem jest dalszy rozwój na europejskim rynku. Teraz padło na Słowenię, gdzie ostatnio miało miejsce oficjalne otwarcie nowego centrum badawczo-rozwojowego.

Chiński producent sprzętu AGD kontynuuje podbój europejskiego rynku, o czym świadczy powstanie kolejnego centrum badawczo-rozwojowego.

Na oficjalnej ceremonii otwarcia kolejnego tego typu ośrodka w Słowenii nie zabrakło również Prezydent tego kraju, Nataszy Pirc Musar.

O marce Hisense słów kilka

Hisense Group to chińskie przedsiębiorstwo elektroniczne założone w 1979 roku. Od ponad 50 lat zajmują się produkcją sprzętu AGD, a w ich portfolio znajdziecie praktycznie wszystkie produkty, niezbędne do wyposażenia domu. Mowa tutaj o telewizorach (najchętniej wybierana marka w Chinach), urządzeniach audio, pralkach, zmywarkach, chłodziarkach i zamrażarkach, a także piekarnikach do zabudowy czy kuchenkach mikrofalowych.

Hisense: otwarcie nowego centrum badań i rozwoju w Słowenii

Marka Hisense od wielu lat daje z siebie wszystko, aby o ich produktach słyszeli ludzie na całym świecie. Mowa tutaj nie tylko o ogólnym rozwoju, w tym podnoszeniu jakości swoich produktów, ale też wypuszczaniu produktów w kolejnych państwach w Europie. O chińskiej już wielokrotnie wspominaliśmy na naszej stronie (recenzja telewizora dla graczy czy prezentacja nowych produktów na CES 2023) i wszystko wskazuje na to, że w przyszłości będzie jeszcze więcej takich okazji.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Hisense 65U7HQ – idealny wybór dla miłośników (e)sportu!

Hisense 65U7HQ to jedna z tych pozycji, których zdecydowanie nie można zlekceważyć w trakcie wymiany dotychczasowego telewizora. Model ten ma szereg przeróżnych zalet, ale najbardziej spodoba się on miłośnikom sportu, jak i e-sportu!

Czytaj artykuł

Centrum badań i rozwoju w Słowenii!

Kolejnym dowodem na ciągle trwający rozwój grupy Hisense jest fakt, iż ostatnio (wspólnie z Prezydent Słowenii – Nataszą Pirc Musar) świętowali oni otwarcie nowego centrum badawczo-rozwojowego w… Słowenii! Według danych z udostępnionej przez nich informacji prasowej, tylko w 2023 roku, grupa zainwestuje aż 45 milionów euro na badania i dalszy rozwój.

Hisense: otwarcie nowego centrum badań i rozwoju w Słowenii

Innowacyjność to nasza największa wartość, a badania i rozwój stanowią główny filar sukcesu marki. Przewagę konkurencyjną, rentowność i wzrost możemy osiągnąć tylko dzięki skupieniu się na potrzebach klienta, tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wysokiej jakości produktów, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów.

CEO Hisense Europe, Hanson Han

Warto również przytoczyć informację, że „w ciągu ostatnich 3 lat grupa Hisense zwiększyła zatrudnienie w dziedzinie badań i rozwoju o 40 proc.” Na ten moment firma zatrudnia w tym zakresie 610 ekspertów, z czego aż 470 w samej Słowenii! Nowe centrum badawczo-rozwojowe to również kompletnie nowy system, zorientowany na zmobilizowane działanie przy kolejnych projektach.

Hisense: otwarcie nowego centrum badań i rozwoju w Słowenii

W ciągu 3 lat zatrudniliśmy 130 wysoko wykwalifikowanych specjalistów R&D. Skupiliśmy nasze działania na 3 obszarach: rozwoju elektroniki, systemów operacyjnych smart TV i AGD oraz badań nad rozwojem nowych technologii.

Executive Vice-President Hisense Europe odpowiedzialny za badania i rozwój, Bostjan Pecnik

Hisense zamierza bowiem wprowadzić nowoczesne metody pracy w szeregi swojej grupy, co ma przełożyć się na większą efektywność i innowacyjność pracy. Nie należy także zapominać o tym, że „najmłodsze” centrum badań i rozwoju w Velentje to już drugi tego typu ośrodek w Słowenii. Pierwszy z nich działa w stolicy kraju, Lublianie, a kolejny już niedługo ma powstać w Mariborze.

Czy mieliście kiedykolwiek dłuższy kontakt z produktami marki Hisense? Jeśli tak, to czy uważacie, że rzeczywiście są one warte swojej ceny, czy jednak nie zdecydowalibyście się więcej na wybór chińskiego producenta?

Źródło Hisense Polska

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez