Do
góry

Hisense i nowe telewizory dla graczy!

Telewizory Hisense sprawdzą się nie tylko przy oglądaniu, ale także przy graniu. Firma zaprezentowała trzy modele w różnych wariantach cenowych.

Głębia obrazu i nowy wymiar dźwięku 

Certyfikowane rozwiązanie 4K HDR Immersive, w połączeniu z technologią Quantum Dot Color i Dolby Vision HDR, zapewnia niezwykłą wyrazistość obrazu. Podczas oglądania wybranych treści niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, muzykę czy sport obraz na ekranie jest ostry, żywy i realistyczny z szerszą gamą kolorów i większą głębią czerni. Dzięki zastosowaniu technologii MEMC wyświetlany obraz jest bardziej płynny i krystalicznie czysty.     

Hisense telewizory

Telewizory Hisense z serii UHD 4K zostały wyposażone w technologię Dolby Atmos Immersive Sound i DTS Virtual: X. Dzięki temu poszczególne dźwięki rozchodzą się po pomieszczeniu, dochodząc ze wszystkich kierunków, w tym z góry i z dołu. Dzięki trybowi Sport Mode urządzenie automatycznie wykrywa kiedy oglądasz treści sportowe. Wtedy dostosowuje ustawienia obrazu i dźwięku, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Dodatkowo sprzęt zapewnia także ochronę oczu w trakcie seansów. Dotyczy to zwłaszcza słonecznych dni lub w trakcie oglądania przy zapalonym świetle. Rozwiązanie to napędza technologia Low Blue Light, eliminująca nadmiar niebieskiego, szkodliwego światła emitowanego przez ekran.

E7GQ UHD 4K to telewizor dla graczy  

Seria UHD 4K to dobry wybór dla graczy dzięki automatycznemu trybowi o niskiej latencji (ALLM). Ten automatycznie może włączyć tryb gry, gdy platforma do gier jest podłączona, minimalizując w ten sposób opóźnienie. Tryb Game Mode zapewnia opóźnienie wejściowe mniejsze niż 15 ms i zapewnia krótszy czas reakcji. Model E7GQ został stworzony z myślą o szybkich grach akcji lub sportowych.

Hisense telewizory

Zastosowanie zmiennej częstotliwości odświeżania dzięki funkcji HDMI 2.1 VRR eliminuje opóźnienia, drgania i efekt rozrywania klatek podczas rozgrywki, niezależnie od platformy. 

Hisense A7GQ UHD 4K będzie dostępny w wersjach z przekątną ekranu: 75”, 65”, 55”, 50” i 43” – gamingowy E7GQ UHD 4K w wersjach 55” i 50”.    

Waga ciężka, czyli Hisense U8GQ ULED 4K 

U8GQ ULED 4K to wyjątkowy model z segmentu premium. Dostępny jest on w dwóch wersjach: z przekątną ekranu 65” i 55”. Dzięki technologii Quantum Dot Colour seria U8 ULED zapewnia niezwykłą czystość i realizm kolorów, wyświetlając ponad 1 miliard odcieni. Obraz wyświetlany w rozdzielczości 4K w połączeniu z funkcją Peaking Brightness, zapewnia jasność na poziomie szczytowym 1000 nitów i gwarantuje doskonałą jakość. 

Hisense telewizory

Telewizory Hisense serii U8 ULED 4K oferują też wysoki poziom kontrastu i niezwykłą głębię czerni. To dzięki funkcji miejscowego wygaszania ekranu Array Local Dimming z ponad setką niezależnie sterowanych stref. Za to rozwiązanie Hisense U8 ULED 4K otrzymał certyfikację TÜV Rheinland. Tymczasem za wysoką jakość dźwięku odpowiada technologia Dolby Atmos Sound poszerzająca możliwości przestrzennego dźwięku i wypełniająca nim całe pomieszczenie.

Hisense U8 ULED 4K został też zoptymalizowany pod kątem potrzeb graczy. Zastosowany efekt HDR10+ z algorytmem precyzyjnie obliczającym różne poziomy jasności umożliwia wyświetlanie jeszcze bardziej realistycznych obrazów, detali, cieni i kontrastów nawet w bardzo jasnym pomieszczeniu. Posiada też wsparcie dla HDMI 2.1 (ALLM, VRR, eARC).

Smart TV na pokładzie

Hisense telewizory

Wszystkie modele są napędzane przez autorski, spersonalizowany i intuicyjny system Smart TV – Hisense VIDAA OS U.50. Umożliwia łatwy i szybki dostęp do wszystkich ulubionych treści i preinstalowanych aplikacji, jak np. Netflix, YouTube, PrimeVideo czy UEFA.tv. Zaawansowany system ochrony danych i prywatności gwarantuje certyfikacja TÜV Rheinland. Marka Hisense otrzymała ją jako pierwszy na świecie producent telewizorów. 

Nie podano jeszcze daty premiery oraz ceny wspomnianych modeli telewizorów.

Źródło: informacja prasowa 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!