Hisense i nowe telewizory dla graczy!

Hisense i nowe telewizory dla graczy!

Telewizory Hisense sprawdzą się nie tylko przy oglądaniu, ale także przy graniu. Firma zaprezentowała trzy modele w różnych wariantach cenowych.

Głębia obrazu i nowy wymiar dźwięku 

Reklama

Certyfikowane rozwiązanie 4K HDR Immersive, w połączeniu z technologią Quantum Dot Color i Dolby Vision HDR, zapewnia niezwykłą wyrazistość obrazu. Podczas oglądania wybranych treści niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, muzykę czy sport obraz na ekranie jest ostry, żywy i realistyczny z szerszą gamą kolorów i większą głębią czerni. Dzięki zastosowaniu technologii MEMC wyświetlany obraz jest bardziej płynny i krystalicznie czysty.     

Hisense telewizory

Telewizory Hisense z serii UHD 4K zostały wyposażone w technologię Dolby Atmos Immersive Sound i DTS Virtual: X. Dzięki temu poszczególne dźwięki rozchodzą się po pomieszczeniu, dochodząc ze wszystkich kierunków, w tym z góry i z dołu. Dzięki trybowi Sport Mode urządzenie automatycznie wykrywa kiedy oglądasz treści sportowe. Wtedy dostosowuje ustawienia obrazu i dźwięku, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Dodatkowo sprzęt zapewnia także ochronę oczu w trakcie seansów. Dotyczy to zwłaszcza słonecznych dni lub w trakcie oglądania przy zapalonym świetle. Rozwiązanie to napędza technologia Low Blue Light, eliminująca nadmiar niebieskiego, szkodliwego światła emitowanego przez ekran.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Hisense Laser TV, czyli laser i ekran dźwiękowy

Firma Hisense opracowała pierwszy telewizor, który wykorzystuje laser do wyświetlania obrazu i tworzenia dźwięku w 360° – Sonic Screen Laser TV.

Czytaj artykuł

E7GQ UHD 4K to telewizor dla graczy  

Seria UHD 4K to dobry wybór dla graczy dzięki automatycznemu trybowi o niskiej latencji (ALLM). Ten automatycznie może włączyć tryb gry, gdy platforma do gier jest podłączona, minimalizując w ten sposób opóźnienie. Tryb Game Mode zapewnia opóźnienie wejściowe mniejsze niż 15 ms i zapewnia krótszy czas reakcji. Model E7GQ został stworzony z myślą o szybkich grach akcji lub sportowych.

Hisense telewizory

Zastosowanie zmiennej częstotliwości odświeżania dzięki funkcji HDMI 2.1 VRR eliminuje opóźnienia, drgania i efekt rozrywania klatek podczas rozgrywki, niezależnie od platformy. 

Hisense A7GQ UHD 4K będzie dostępny w wersjach z przekątną ekranu: 75”, 65”, 55”, 50” i 43” – gamingowy E7GQ UHD 4K w wersjach 55” i 50”.    

Waga ciężka, czyli Hisense U8GQ ULED 4K 

U8GQ ULED 4K to wyjątkowy model z segmentu premium. Dostępny jest on w dwóch wersjach: z przekątną ekranu 65” i 55”. Dzięki technologii Quantum Dot Colour seria U8 ULED zapewnia niezwykłą czystość i realizm kolorów, wyświetlając ponad 1 miliard odcieni. Obraz wyświetlany w rozdzielczości 4K w połączeniu z funkcją Peaking Brightness, zapewnia jasność na poziomie szczytowym 1000 nitów i gwarantuje doskonałą jakość. 

Hisense telewizory

Telewizory Hisense serii U8 ULED 4K oferują też wysoki poziom kontrastu i niezwykłą głębię czerni. To dzięki funkcji miejscowego wygaszania ekranu Array Local Dimming z ponad setką niezależnie sterowanych stref. Za to rozwiązanie Hisense U8 ULED 4K otrzymał certyfikację TÜV Rheinland. Tymczasem za wysoką jakość dźwięku odpowiada technologia Dolby Atmos Sound poszerzająca możliwości przestrzennego dźwięku i wypełniająca nim całe pomieszczenie.

Hisense U8 ULED 4K został też zoptymalizowany pod kątem potrzeb graczy. Zastosowany efekt HDR10+ z algorytmem precyzyjnie obliczającym różne poziomy jasności umożliwia wyświetlanie jeszcze bardziej realistycznych obrazów, detali, cieni i kontrastów nawet w bardzo jasnym pomieszczeniu. Posiada też wsparcie dla HDMI 2.1 (ALLM, VRR, eARC).

Reklama

Smart TV na pokładzie

Hisense telewizory

Wszystkie modele są napędzane przez autorski, spersonalizowany i intuicyjny system Smart TV – Hisense VIDAA OS U.50. Umożliwia łatwy i szybki dostęp do wszystkich ulubionych treści i preinstalowanych aplikacji, jak np. Netflix, YouTube, PrimeVideo czy UEFA.tv. Zaawansowany system ochrony danych i prywatności gwarantuje certyfikacja TÜV Rheinland. Marka Hisense otrzymała ją jako pierwszy na świecie producent telewizorów. 

Nie podano jeszcze daty premiery oraz ceny wspomnianych modeli telewizorów.

Źródło: informacja prasowa 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!