hisense

Hisense z nagrodą EcoVadis za osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju!

Jak już wspominaliśmy na naszej stronie, ludzie odpowiedzialni za markę Hisense robią wszystko, aby ta coraz bardziej się rozwijała. Ich starania nie poszły na marne, bowiem Hisense otrzymało srebrny medal EcoVadis za zrównoważony rozwój!

Popularna chińska marka kontynuuje swoje działania w ramach zrównoważonego rozwoju, w celu odciążenia naszego środowiska.

Za swoje działania wspomniana marka została odznaczona medalem, przez firmę oceniającą praktyki marek w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Hisense, a zrównoważony rozwój

O co chodzi ze zrównoważonym rozwojem, w przypadku chińskiej firmy? Za hasłem tym chowają się takie cele jak zmniejszenie zużycia energii (korzystanie z odnawialnych źródeł), większe wykorzystanie materiałów z recyklingu, czy mniejsze generowanie odpadów. Oprócz tego, grupa deklaruje, „że do końca 2024 roku wprowadzi opakowania, które w 100% będą nadawać się do recyklingu, będzie poddawać recyklingowi 96% odpadów oraz zmniejszy emisję CO2 w transporcie”.

Hisense - srebrny medal EcoVadis

Po co to wszystko? Głównym celem jest oczywiście zmniejszenie negatywnego wpływu na nasze środowisko. Na to, takie marki jak Hisense, mogą wpłynąć dzięki zmianom we wszystkich etapach produkcji. Warto wspomnieć, że grupa ta „poczyniła znaczące postępy w ciągu ostatnich 5 lat, zmniejszając zużycie wody o 38% oraz energii elektrycznej o 24%”. Jakby tego było mało, w planach jest wprowadzanie kolejnych tego typu pozytywnych zmian, które w przyszłości jeszcze bardziej będą mogły odciążyć nasze środowisko.

Chińska marka z nagrodą EcoVadis

Aby doceniać marki, które między innymi dbają o środowisko, a jednocześnie zachęcać inne do podobnych działań, firma ratingowa EcoVadis ocenia praktyki spółek w czterech obszarach. Mowa tutaj o takich dziedzinach jak: środowisko naturalne, działania społeczne, etyka oraz łańcuch dostaw.

Hisense
po prawej: CEO Hisense Europe, Hanson Han (źródło: Hisense-Europe)

Zrównoważony rozwój leży u podstaw wartości naszej marki. Będziemy dalej ciężko pracować aby ograniczać nasz wpływ na środowisko i promować społeczną odpowiedzialność biznesu. […] Ta nagroda jest wielkim wyróżnieniem, jesteśmy dumni z bycia częścią społeczności EcoVadis.

CEO Hisense Europe, Hanson Han

Nagrodę od firmy EcoVadis, za „osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu”, otrzymała również b. Oznacza to, że firma rozwija się w bardzo dobrym kierunku, a wspomniane odznaczenie ma tylko zmotywować wszystkich do dalszego działania na identycznej ścieżce. Ze wspomnianego medalu zadowoleni są również najważniejsi ludzie w chińskiej firmie, w tym CEO i członkowie zarządu europejskiego oddziału.

Słyszeliście wcześniej o działalności firmy EcoVadis i ich medalach, wręczanym innym firmom za zasługi we wspomnianych obszarach?

ŹRÓDŁO: Hisense

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!