Hisense przekracza kolejne granice na CES 2024

Hisense ogłosiła na targach CES 2024, że będzie przekraczać kolejne granice, a ich produkty będą wychodzić poza ekrany w Waszych domach. Również obecnie powszechne technologie będą wprowadzane, aby umożliwić Wam nowe doznania. Nie zabrakło również prezentacji nowych modeli telewizorów.

Awatar Marta Urbaniak

Hisense zaprezentowało swoje najnowsze telewizory i technologie podczas trwających targów CES 2024.

Prezes Hisense wygłosił przemówienie na temat przekraczania granic i wychodzenia z produktami poza strefę Waszych domów.

Produkty od Hisense nie tylko w domach

Dziś, czyli 9 stycznia rozpoczęły się coroczne targi CES (Consumer Electronics Show), podczas których firmy prezentują nowe technologie i najnowsze produkty, które niebawem trafią na sklepowe półki bądź będą dalej udoskonalane, aby osiągnąć obrany cel.

Jednym z gigantów, który ma możliwość zaprezentowania swoich innowacji jest firma Hisense. W trakcie trwania targów od 9 do 12 stycznia w Las Vegas Convection Center, możecie znaleźć ją w Central Hall na stanowisku 18217.

źródło grafiki Hisense

Hisense to marka, która oferuje produkty RTV i AGD, niejednokrotnie pisaliśmy o telewizorach i technologii związanej z tymi konkretnymi produktami. Marka cały czas rozwija technologię wyświetlania, aby stawać na wysokości potrzeb konsumentów.

Urządzenia z ich oferty zazwyczaj są dedykowane do domów, jednak to stopniowo się zmienia, poprzez poszerzanie horyzontów i przekraczanie granic. Swoje przemówienie na ten temat wygłosił prezes Hisense.

“Hisense to nie tylko producent ekranów. To producent doświadczeń. Naszym celem jest przybliżenie konsumentom świata poprzez integrację technologii wyświetlania z codziennym życiem, oferując doświadczenia, które wykraczają poza ekran i stają się częścią historii, którą przeżywają.”

– mówi David Gold, prezes Hisense Americas

Wyświetlacze Hisense oprócz do domów, trafiają do środowisk biznesowych czy do placówek edukacyjnych. Dzięki urządzeniom komunikacja stała się łatwiejsza nie ważne czy pracujecie stacjonarnie czy zdalnie. Wyświetlacze LED, ściany video i cyfrowe oznakowanie w halach widowiskowych podsycają emocjonujące zdarzenia kulturowe, jak i sportowe.

źródło grafiki Hisense

Lepsza jakość i nowe technologie

Na stanowiskach na targach CES 2024 przedstawiono rewolucyjną technologię laserową, najnowsze modele telewizorów z autorską technologią ULED oraz systemy operacyjne ConnectLife i VIDAA TV.

Wspomniana technologia ULED oferuje podobny kontrast kolorów jak w telewizorach OLED, jednak jasność jest znacznie wyższa, a lokalne przyciemnienie sprawia, że ciemne zaułki w kadrze mają odcień głębokiej czerni. Również płynność ruchu została ulepszona względem technologii OLED.

Telewizor Hisense 110UX | źródło grafiki Hisense

Seria ULED X oferuje wysoką jakość i wydajność w przystępnej cenie. Podczas targów CES 2024 na stoisku znalazły swoje miejsce modele: Hisense 8K Sonic Screen Laser TV, Ultra Black Screen TV, a obok nich możecie zobaczyć technologię laserową TriChroma oraz Dynamic light Steering.

Hisense dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii w ostatnich latach mógł zaoferować sprzedaż swoich produktów w ponad 160 krajach. Urządzenia gospodarstwa domowego, elektronika użytkowa, w tym szczególnie telewizory Smart TV oraz technologie i systemy wykorzystane w tym celu podbiły serca tysięcy osób.

Źródło: informacja prasowa
Źródło miniaturki: Hisense

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.