Hisense CES 2023

CES 2023: Hisense ULED X, czyli nowe telewizory Ultra LED!

Chińskie przedsiębiorstwo elektroniczne Hisense, wykorzystało tegoroczne targi CES 2023 w Las Vegas do zaprezentowania nowej serii swoich produktów. Mowa o serii ULED X, czyli telewizorach Ultra LED bijących na głowę tradycyjne urządzenia.

CES 2023 – targi w Las Vegas

CES 2023, czyli Consumer Electronics Show, to jedne z największych odbywających się cyklicznie targów elektroniki użytkowej. Rok w rok w trakcie tego wydarzenia swoje nowe produkty przedstawiają największe światowe marki. Trzydniowe technologiczne święto w tym roku rozpoczęło się w czwartek 5 stycznia i potrwa do niedzieli 8 stycznia.

CES 2023 - HiSense ULED X
targi technologiczne CES 2023 w Las Vegas, 5-8 stycznia (źródło: FF2020)

Największe coroczne wydarzenie technologiczne to idealna okazja na zaprezentowanie swoich wyjątkowych produktów. Mimo tego, że targi CES odbywają się już na początku stycznia, termin ten dla wielu firm jest jednym z najważniejszych w ciągu całego roku. CES 2023 odbywa się w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. W trakcie wspomnianych 3 dni mamy okazję zobaczyć nie tylko najnowsze telewizory czy sprzęt dla graczy, ale też aparaty, elektryczne samochody czy… opony!

Czym wyróżnia się seria telewizorów ULED X od Hisense?

Jak informuje sam producent, seria ULED X to przede wszystkim jeszcze lepsza jakość obrazu. Wieloletni rozwój produktów najłatwiej zaobserwować, porównując najnowsze modele do tych, które zostały zaprezentowane światu już 10 lat temu! Według Hisense „seria ULED X oferuje dwa razy większą dynamikę obrazu i trzykrotnie większy kontrast, niż w przypadku tradycyjnych telewizorów OLED”.

CES 2023 - Hisense ULED X

Seria ULED X od Hisense łączy imponującą gamę innowacyjnych technologii z niesamowitą mocą obliczeniową oraz jeszcze bardziej precyzyjną kontrolę nad obrazem dzięki inteligentnemu podświetleniu. […] ULED X może osiągnąć nawet trzykrotnie większy kontrast i dwa razy większą dynamikę obrazu niż konwencjonalny telewizor OLED.

zastępca dyrektora generalnego Hisense USA, Stephen Yao

Głównym bohaterem serii ULED X jest niezaprzeczalnie 11-calowy model ULED X 8K, ten w trakcie tegorocznych targów został wyróżniony nagrodą CES Innovation Award Honoree (Laureat Nagrody Innowacyjności). ULED X to przede wszystkim jaśniejszy obraz, głębszy kontrast, szerszy o 30% kąt widzenia i ultraniski współczynnik odbicia światła zewnętrznego.

Co więcej telewizory te „mogą osiągnąć szczytową jasność rzędu 2500 nitów i współczynnik kontrastu 150 000:1”. Wartym podkreślenia aspektem jest także obecność Hi-View Engine X kontrolującego „ponad 20 000 mini diod LED i ponad 5000 lokalnych stref podświetlenia”.

Korzystacie na co dzień z jakichś produktów od marki Hisense? Mieliście kiedyś okazję pojawić się na targach CES, a może planujecie taką wizytę w najbliższej przyszłości?

Źródło: informacja prasowa Hisense

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!