Do
góry

Honor 50 będzie miał usługi Google

Wielu fanów marki może odetchnąć z ulgą. Nadchodząca seria Honor 50 będzie miała możliwość korzystania z aplikacji oraz usług Google. 

Honor 50 z usługami Google

Honor zniknął z rynku już jakiś czas temu, gdy w listopadzie ubiegłego roku Huawei sprzedał swoją submarkę. Wówczas trafiła ona w ręce innego chińskiego giganta – Shenzhen Zhixin New Information Technology. Czas na powrót smartfonów w wielkim stylu! Plotki o tym, że Honor otrzyma aplikacje oraz usługi Google pojawiały się od początku roku. Jednakże teraz mamy oficjalne potwierdzenie ze strony producenta, że jego telefony będą współpracowały z aplikacjami od giganta z Mountain View. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Honor wraca na pełnej z usługami Google!

Marka Honor jednego dnia zniknęła z polskiego rynku, ale wtedy była jeszcze w rękach Huawei. Teraz Honor wraca i to w pełnej klasie, razem z usługami Google!

Czytaj artykuł

A co w kwestii innych aspektów? Nowa seria Honor będzie wyposażona w ekrany wykonane w technologii AMOLED i odświeżanie w 120 Hz. W podstawowym modelu jest to 6,57-calowa matryca. Sercem telefonu będzie procesor Qualcomm Snapdragon 778G, a energię zapewni bateria o pojemności 4000 mAh. Nie zabrakło również możliwości szybkiego ładowania. Jednym z najciekawszych elementów Honor 50 są zdecydowanie jego aparaty. 

Idealny wybór dla blogerów

Nowa seria od Honor przypadnie do gustu osobom, które lubią vlogować. HONOR 50 Pro jest wyposażony w dwie kamery wideo z przodu. Kamera wideo 12 MP zapewnia szeroki kąt 100 stopni i ogniskową portretową wynoszącą 18 mm. Z kolei kamera 32 MP zachowuje więcej szczegółów obrazu, zapewniając wysoką jakość obrazu. 

Szerokokątne inteligentne przełączanie AI i tryb Super Night są również dostępne dla dwóch kamer wideo z przodu, co zapewnia jeszcze większy wybór podczas vlogowania. Ponadto Honor 50 Pro jest wyposażony w sześć trybów fotografowania z wieloma obiektywami, z kombinacjami, które wykorzystują jednocześnie przednią i tylną kamerę. Podczas nagrywania wideo użytkownicy mogą również zastosować różne funkcje takie jak tryb urody, uchwycenie chwili jako zdjęcie i ujęcia szerokokątne.

Telefony trafiły na rynek 16 czerwca i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Za Honor 50 zapłacimy ok. 1570 zł z kolei za wersję Pro – ok. 2150 zł. Do wyboru pozostanie także najtańsza alternatywa, czyli Honor 50 SE. Jego cena w przeliczeniu wynosi ok. 1395 złotych. 

Źródła: Honor, TheVerge

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!