Hoover wnosi Smart Home na nowy poziom!| Ekosystem H-ABITAT może działać w pełni samodzielnie!

Jak co roku targi technologiczne IFA, które w tym roku odbyły się w sposób dość niecodzienny, przyniosły nam wiele nowych technologii, a jedną z nich jest cały ekosystem marki Hoover.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Jak co roku targi technologiczne IFA, które w tym roku odbyły się w sposób dość niecodzienny, przyniosły nam wiele nowych technologii, a jedną z nich jest cały ekosystem marki Hoover.

Firma Hoover znana jest głównie ze sprzętu AGD dla domu. Może poszczycić się dużą niezawodnością czy ponad 100-letnią historią i tradycją w tworzeniu innowacyjnego sprzętu. W tym roku nie było inaczej, ponieważ zaprezentowany został 3 urządzeń z ekosystemu H-ABITAT, który komunikuje się nie tylko z użytkownikiem, ale też między sobą. A połączony jest za pośrednictwem aplikacji hOn i jeżeli tylko będziecie chcieli może działać w pełni automatycznie bez konieczności Waszego udziału.

Ekosystem H-ABITAT

W skład tego systemu wchodzą wspomniane wcześniej trzy nowe urządzenia. Konkretniej jest to H-SCANNER, czyli czujnik, jakości powietrza, H-PURIFIER 700 będący oczyszczaczem powietrza, ostatni element zestawu to robot sprzątający H-GO 700 EXTRA. Wszystkie trzy razem tworzą wspomniany ekosystem, a ich głównym zadaniem jest dbanie o czystość powietrza w Waszym domu. Elementem łączącym je w całość jest oczywiście aplikacja mobilna hOn, z której poziomu macie dostęp do każdego urządzenia z osobna oraz wszystkich konfiguracji.

 Sprawdź cenę iPhone 11

Promocje na Smartfony!

Zanieczyszczenia, alergie, zagrożenia sanitarne – wszystko sprowadza się do naszego zdrowia, ale też kondycji naszej planety. Nieustannie poszukujemy sposobów na zdrowe, ale przede wszystkim czyste środowisko, pozbawione czynników szkodliwych dla ludzkiego zdrowia i to nie tylko w domu, ale i na zewnątrz.

Wszystkie trzy urządzenia współpracując ze sobą zbierają wewnętrze i zewnętrzne dane dotyczące, jakości powietrza. Mogłoby się zdawać, że będzie to jedynie zadaniem przeznaczonego do tego czujnika H-SCANNER, ale także oczyszczacz oraz odkurzacz ciągle badają otoczenie wokół siebie by działać jak najbardziej efektywnie.  Czujnik powietrza nie musi być umieszczony w tym samym miejscu domu, co oczyszczacz czy robot sprzątający, jednak dzięki ich wspólnym odczytom system może podejmować decyzje.

W momencie wykrycia na przykład dużego stężenia alergenów czy zanieczyszczeń powietrza oczyszczacz H-PURIFIER 700 rozpocznie pracę by jak najszybciej się ich pozbyć. W przypadku wykrycia kurzu zostanie uruchomione sprzątanie całego domu. Wszystko to jest oczywiście koordynowane przez aplikację hOn, gdzie możecie ustawić dokładnie, w jaki sposób to wszystko ma działać. Jednocześnie macie wtedy dostęp do odczytów z poszczególnych czujników jak i historii odczytów.

Pełne rozwiązanie 3-w-1

Hoover H-ABITAT to pełnoprawne rozwiązanie wszystko w jednym i wszystkie trzy urządzenia mają być sprzedawane w zestawie by zapewnić maksymalną użyteczność, ale i wydajność czy efektywność. Niestety nie znamy jak dotąd ceny czy nawet daty sklepowej premiery nowości od Hoover.

 Sprawdź cenę iPhone 11

Promocje na Smartfony!

Źródło: informacja prasowa

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Awatar piotr12
  piotr12

  Ja jestem pod wrażeniem nowej aplikacji iRobot Home. Roomba wpięta w system inteligentnego domu to super sprawa, dla zabieganego fana nowych technologii – super sprawa.

  1. Awatar Aleksander Pałczyński
   Aleksander Pałczyński

   Również testowaliśmy tę aplikację i działała fajnie 🙂

Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez